Skocz do zawartości
  • 0

Co radzicie zakupić???


XyX

Pytanie

Witam jestem nowym użytkownikiem tego forum więc (hej wszystkim) chce zakupić coś efektownego na sylwka (fajerwerki) mój budżet to min 200zł może jak się dobrze uda 400zł wiec co możecie mi doradzić żebym kupił preferuję oferty z Obi Auchana Polo marketu i Kaufland! Wiec proponujcie coś w tych granicach i przy okazji po krotce możecie jeżeli macie czas i ochotę napisać coś o efekcie jakim dany model sie reprezentuje! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Gość Felix1

BIEDRONKA

Mistrzowie Ognia - 19 strzałów (Sfinx) 25,99 zł
Mistrzowie Ognia - 10 strzałów (Arctic) 8,99 zł
Mistrzowie Ognia - 10 strzałów (Hot) 8,99 zł
Mistrzowie Ognia - Moździerz 12 kul 25,99 zł
Mistrzowie Ognia - torba różnych fajerwerków (Kung Fu) 8,99 zł
Mistrzowie Ognia - 30 strzałów (NOWOŚĆ!) - 59 zł
Mistrzowie Ognia - Rzymskie ognie 20 sh x 3 - 8,99 zł

LIDL

Moździerz - 10 kul 1,5" - 24 zł


RAZEM 170,94

W innych to nie wiem i drogo, w biedronce najlepiej kupić

Z tym stuffem będziesz miał trochę zabawy i ładne efekty, bo Sfinx, Hot i Arctic. No i ta nowość której niestety nikt nie miał i nie wiadomo jaka będzie, 1 zestaw Kung Fu do zabawy, rzymskie ognie które podobno bardzo ładne film patryka http://pl.youtube.com/watch?v=FTKqObfSJA4 no i 2 moździerze, nie wiem który jest lepszy ten z lidla niby bardzo ładne efekty ale ja go nie miałem i nie widziałem filmu :wink: Ale w tym roku go kupię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Felix1
Ja bym nie liczył, że w Biedronce będzie wszystko :razz:


Ekhm nie bądź pesymistą pisałem na SB. Czy biedronka by była tak że sprowadza fajerwerki zarabia na nich w hugo i na następny dzień już nie mają niby ? Muszą mieć towar i na pewno dużo więcej go załatwiają ale nie wystawiają od razu w pon pewnie w biedronkach się pojawią nowe wyrzutnie i może dorzucą te co były wcześniej, a jak nie będzie to trzeba zagadać żeby z magazynu wzięli rok temu w ten sposób miałem hota i arctica drugiego w sklepie pusto ale z magazynu koleś przyniósł jak po prosiłem po jednej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ludzie w poniedziałek znowu cały towar wystawią przecież to wiadome.. więc się nie martwcie na przyszłość i zostawcie sobie trochę w portfelu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

:cool: Podoba mi się ta twoja lista FELIX1 jak możesz to dorzuć jeszcze jakieś opcje do listy.A moje pytanie lepiej jechać po to wszystko jutro czy może poczekać do poniedziałku tak jak mówicie żeby wszystko wystawili bo nie chcę się spóźnić i kupić wszystko a nawet więcej (żeby nie zabrakło)! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
:cool: Podoba mi się ta twoja lista FELIX1 jak możesz to dorzuć jeszcze jakieś opcje do listy.A moje pytanie lepiej jechać po to wszystko jutro czy może poczekać do poniedziałku tak jak mówicie żeby wszystko wystawili bo nie chcę się spóźnić i kupić wszystko a nawet więcej (żeby nie zabrakło)! :roll:


Do Biedronki jedź jak najszybciej - bo potem możesz już niczego nie znaleźć.

Plan Felixa jest dobry, ale moim zdaniem opłacałoby się wziąć dwa JW97 Sfinx - złączysz obie wyrzutnie lontem i będzie dobry finał, bo jedna to troszkę za mało. No, chyba że tą 30 strzałówkę dasz na finał, ale tego jeszcze nikt nie miał, więc nie wiadomo jak efekty :) Mniejsze wyrzutnie z Biedronki dają bardzo ładny efekt, a Kung Fu to podstawa w postaci mniejszych rzeczy do zabawy.

Masz może dostęp do Intermarche? W tym roku ich oferta jest naprawdę dobra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Niestety nie mam dostępu do tego sklepu :cry:
http://www.obi.pl/pl/markets/maerkte/031_P....%20bis%2031.12.
Oferta do zasobów obiacza może polecicie coś jeszcze z tego???A jeżeli tak to dlaczego taki a nie inny wybór?A co powiecie na temat tego zestawu ze strony 3ciej na samym dole po prawej opłaca się kupić?I jak to wygląda ten co ma 1080 wystrzałów :lol: !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Oferta do zasobów obiacza może polecicie coś jeszcze z tego???A jeżeli tak to dlaczego taki a nie inny wybór?A co powiecie na temat tego zestawu ze strony 3ciej na samym dole po prawej opłaca się kupić?I jak to wygląda ten co ma 1080 wystrzałów :lol: !


Ja na pewno nie zaryzykowałbym w tą baterię 1080 strzałową - to są raczej zwykłe komety, bez żadnych efektów. Porównać to można co najwyżej do podrasowanych katiusz typu Saturn Missle, efekt zapewne będzie mizerny - nie ma co wydawać kasy w błoto :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Oferta do zasobów obiacza może polecicie coś jeszcze z tego???A jeżeli tak to dlaczego taki a nie inny wybór?A co powiecie na temat tego zestawu ze strony 3ciej na samym dole po prawej opłaca się kupić?I jak to wygląda ten co ma 1080 wystrzałów :lol: !


Ja na pewno nie zaryzykowałbym w tą baterię 1080 strzałową - to są raczej zwykłe komety, bez żadnych efektów. Porównać to można co najwyżej do podrasowanych katiusz typu Saturn Missle, efekt zapewne będzie mizerny - nie ma co wydawać kasy w błoto :smile:


Oki dzięki wiec mnie przekonałeś :wink: swoją drogą to fajnie jest pogadać z kimś co się zna na temacie bo można naprawdę dobrać coś fajnego za w miarę przystępną cenę a nie wydać jak to powiedziałeś na (błoto)ciężkich złotówek!Dodawać jeszcze proszę jakieś propozycje bo trochę mało tego jest szczególnie chodzi mi o dobranie czegoś z obiacza w tej ofercie co podałem jeżeli wogule jest co stamtąd polecać a jeżeli nie to w grę wchodzi jeszcze auchan karfur tesco i biedrona bo mam je w jednym miejscu :razz: :wink: więc nie muszę sie szwendać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ta bateria to pewnie cos małego o efekcie komet. , bądź gwiżdżących komet.
Efektowne to nie jest , ale za te cene lepiej wziąć coś z biedry , bądź zestaw rakiet z obi lub wyrzutnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Widzę że wszyscy biedrone polecacie wiec na pierwsze zakupy już jutro :lol: :twisted: udam się do tego dyskontu po pierwsze zabawki (a na pewno nie ostatnie )!chociaż i tak trochę skromna ta lista która mi podał Felix1 ale jak mówiłem na początek trzeba od czegoś zacząć najwyżej wszystko będzie razy2 :cool: :grin: !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...