Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem w Biedronce i towaru bardzo mało ( mieszkam w Tczewie ) . Kupiłem wyrzutnie super show 6 i wydaje mi się że jest cięższa niż rok temu , dla tego ją kupiłem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Zduńskiej Woli, czemu w żadnej biedronce w miescie (jest ich 4) nie ma jeszcze fajerwerek? :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem w biedrze-poznan o godzinie 14 i kupilem ostaniego mozdzierza, wiec radze sie spieszyc. Jak wyzej juz bylo pisane towar podaje kasjerka ktora nie ma zielonego pojecia o fajerwerkach. Moim zdaniem te nowe przepisy to bzdura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja bylem w biedrze-poznan o godzinie 14 i kupilem ostaniego mozdzierza, wiec radze sie spieszyc. Jak wyzej juz bylo pisane towar podaje kasjerka ktora nie ma zielonego pojecia o fajerwerkach. Moim zdaniem te nowe przepisy to bzdura.

Masz racje,też zrobiłem zakupy w Biedro.(Wziełem SS6,Rakiety Cassiopeia,Zestaw Planet).Sprzedawcy są ZIELONI w temacie fajerwerków.Ja mówie : ''Poprosze dużą wyrzutnie,tą za 25zł'' A On podaje mi rakiety...
Załamka.
Pozdro 3majcie sie :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz racje,też zrobiłem zakupy w Biedro.(Wziełem SS6,Rakiety Cassiopeia,Zestaw Planet).Sprzedawcy są ZIELONI w temacie fajerwerków.Ja mówie : ''Poprosze dużą wyrzutnie,tą za 25zł'' A On podaje mi rakiety...
Załamka.
Pozdro 3majcie sie :rolleyes:
u mnie to samo byłem z rana i kupiłem duzy i ten mały zestaw fajerwerek a także macrocosmos 2 i ng1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


u mnie to samo byłem z rana i kupiłem duzy i ten mały zestaw fajerwerek a także macrocosmos 2 i ng1

sprzedawcy nic a nic nie wiedzą o fajerwrkach a to że podają przy kasach to poprostu jest bez sensu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w biedronce(Misek4242 też tam kupuje) wprowadzili te nowe przepisy, wszystkie artykuły po jednym przypięte dla pokazu a za kasjerką dosyć dużo tego. Ale ludzie mieli miny, gdy kupowałem moje fajerwerki. Pewnie jak przyjdą ci, co wydają gdzież koło 1000zł to kasjerki będą zajęte na długi czas. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś mi podać wszystkie oznakowania fajerwerek z biedronki bo obejrzałbym filmiki z nimi głównie to o wyrzutnie i moździeż. Czy polecacie produkty z biedronki bo zawsze kupowałem w lidlu ale w tym roku mają mały asortyment i ceny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy mógłby ktoś mi podać wszystkie oznakowania fajerwerek z biedronki bo obejrzałbym filmiki z nimi głównie to o wyrzutnie i moździeż. Czy polecacie produkty z biedronki bo zawsze kupowałem w lidlu ale w tym roku mają mały asortyment i ceny...

te duże to jw 91 i jw27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


sprzedawcy są tak niepojęci ze mi sprzedawali pare rzeczy przez 10 minut

Gdyby sieci sklepów nie były takimi skąpymi ... to zatrudnili by ludzi odpowiednio do tego przeszkolonych.
Tak niestety postąpiły hipermarkety Tesco,Real i to by było na tyle. Sam złożyłem 2 aplikacje ale była potrzebna ks.sanepidu :blink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w jednej z biedronek w Częstochowie i się zawiodłem nie mieli jeszcze całej dostawy nie było moździerzy , wyrzutni 10strzałów za 25zł i dużego zestawu. Kasjerka jak juz wyżej pisałiście nie ma pojęcia o niczym wyjęła mi karton z pod kasy ( miała tylko 1) i kazała znależć. Po chwili przyszła chyba jakas kierowniczka i powiedziała jej że tak nie wolno towar ma podawać sama...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A widział ktoś w biedrze FIRE-3 ? Bo ja byłem w czterech i nic,chyba w ogóle nie było tego.


Fire3 ma być podobno od czwartku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A widział ktoś w biedrze FIRE-3 ? Bo ja byłem w czterech i nic,chyba w ogóle nie było tego.


Z tego co wiem będą w późniejszym terminie - tak jak w zeszłym roku ;).

Ja kupiłem SS6, ale szczerze mówiąc - PARANOJA ! Pani z bierdonki mi ciągle zwracała uwagę, że nie moge sam wziąć tego sprzętu i uparcie chciała udowodnić, że nie mam 18 lat ... Wyrzutnie oczywiście bez problemu zakupiłem w innej kasie i było wszystko ok.
Jedyną normalną osobą jest tylko ochroniarz, który zna się na fajerwerkach i szło z nim trochę pogadać :D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...