Skocz do zawartości
  • 0

zakupy w biedrze i lidlu


user1990

Pytanie

Witam
mam kilka pytan odnosnie zakupow w tych sklepach:
1) bylem dzisiaj w 4 biedronkach w moim miescie szukajac sfinxa i nigdzie go nie bylo :cry: (byly tylko arctic i hot). Jak myslicie czy po swietach otworza nowe pudla z fajerwerkami i uda mi sie dostac sfinxa?
2)zastanawiam sie nad zestawem rakiet i interesuje mnie oferta z lidla. ktore z tych rakiet daja ladniejszy efekt na niebie detonator czy atomic assault i czy sa lepsze od kung fu (mialem go w tamtym roku ale mnie nie przekonal do siebie)
3)gdzie mozna dostac rakiety thunder (oprocz intermarche ktorego nie ma w moim miasteczku)?

Z góry thx za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

tzn jak się nazywają thundery w tesco to są te rakiety za 2dyszki 12szt.? bo nadal nie jestem pewien a brać w ciemno nie chcę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli chodzi o 2) to coś wiem o tym bo akurat miałem w tamtym roku i detonatory, atomic assault oraz kung fu, jeżeli zależy ci wyłącznie na efekcie to pomiędzy takim wyborem weź bez zastanowienia atomic assault (lecą wyżej od detonatorów i kung fu, a ich rozprysk jest ciut większy )
Jeśli chodzi o kung fu to rakiety z detonatora są podobne do nich, powiedziałbym że trochę lepsze bo każda z nich ma crackling a w kung fu tego niestety troche brakuje. Natomiast tak jak wyżej napisałem Atomic Assault (to tak jakby odpowiednik thunderów) lecą wyżej od kung fu mają troche większe efekty tak więc są troszke lepsze :wink: z tego względu jedno jest pewne, jak je kupisz to się napewno nie zawiedziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Matex dzieki za info. wlasnie szukam jakiegos odpowiednika Thunderow (bo duzo dobrego o nich slyszalem ale niestety w moim miasteczku raczej ich nie dostane).
Jeszcze pozostaje pytanie odnosnie sfinxa. Czy ktos wie czy w biedronkach wyciagaja nowe pudla po swietach bo z tego co sie dopytywalem dzisiaj to mowili ze wszystko jest na wystawie co maja (dzisiaj ujezdzilem sie samochodem jak glupi zeby w ktorejs z biedronek dostac sfinxa ale niestety nie udalo sie :cry: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Matex dzieki za info. wlasnie szukam jakiegos odpowiednika Thunderow (bo duzo dobrego o nich slyszalem ale niestety w moim miasteczku raczej ich nie dostane).


Z tego co się orientuje, to identycznym efektem dysponują rakiety Perfect.

Jeszcze pozostaje pytanie odnosnie sfinxa. Czy ktos wie czy w biedronkach wyciagaja nowe pudla po swietach bo z tego co sie dopytywalem dzisiaj to mowili ze wszystko jest na wystawie co maja (dzisiaj ujezdzilem sie samochodem jak glupi zeby w ktorejs z biedronek dostac sfinxa ale niestety nie udalo sie :cry: ).


Nie, niczego nowego po świętach nie wyjmują. To co jest, od razu leci na sklep i na ogół prawie wszystko mają wyjęte - tak bynajmniej było u mnie. Po świętach żadnych dostaw nie będzie, fajerwerki przyjeżdżają tylko raz. No, nie licząc wyrzutni 30 strzałowej 1,2", która będzie w Biedronce po świętach :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Witam
mam kilka pytan odnosnie zakupow w tych sklepach:
1) bylem dzisiaj w 4 biedronkach w moim miescie szukajac sfinxa i nigdzie go nie bylo :cry: (byly tylko arctic i hot). Jak myslicie czy po swietach otworza nowe pudla z fajerwerkami i uda mi sie dostac sfinxa?
2)zastanawiam sie nad zestawem rakiet i interesuje mnie oferta z lidla. ktore z tych rakiet daja ladniejszy efekt na niebie detonator czy atomic assault i czy sa lepsze od kung fu (mialem go w tamtym roku ale mnie nie przekonal do siebie)
3)gdzie mozna dostac rakiety thunder (oprocz intermarche ktorego nie ma w moim miasteczku)?

Z góry thx za info


Po świętach (albo nawet dzisiaj) poproś kogoś żeby ci wziął z magazynu. Powinni otworzyć nowe kartony.
Wiele userów polecało rakiety detonator, też bym je wziął.
Thundery można dostać w tesco tylko że jest inna nazwa (extreme r13 czy jakoś tak poszukaj userzy o tym pisali)

PS Witus - Perfecty są zupełnie inne niż thundery... z tego co sie orientuje thundery w każdej rakiecie mają crackling a Perfecty tylko w trzech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Niestety Tesco u mnie tez nie ma (maja w 2009 roku dopiero otworzyc).
To czy do thunderow beda bardziej podobne detonatory czy atomic assault (tylko nie piszcie, ze kung fu bo mialem i rakietki sa sporo slabsze)? Interesuja mnie rakiety z Lidla, Biedry i Nomi, no ewentualnie inne Super Powera bo mam hurtownie w poblizu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moim zdaniem Atomic Assault,ale Detonatory mają ciut gorszy efekt i z tego co pamiętam lecą niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...