Skocz do zawartości

[Film] Pokaz Wigilijny 2008


xSound

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopie szacun!:D mam nadzieje ze dasz filmik jak odpalisz bo ciekawy jestem efektu tej weyrzutni czxy bedzie taka sama:-)
aaa no dasz bo pisales na filmie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, widzę, że nie tylko ja planuję zrobić na wigliję jakiś mały pokazik. Osobiście mam zamiar wyskożystać tylko rzymskie i rakiety, no ale zobaczymy co z tego wyjdzie ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to visco 3cm/s. Ale będzie ok, bo nie ma takich dużych odstępów pomiędzy petardami, rzymskimi a wyrzutnią.

Poza tym B&G miał mi wysłać 10cm/s nie 3cm/s...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba 1cm/sek, 3 mm :razz:

Niestety, odstęp za duże między tymi xx-skami i motylkami. Ale jest dobra wyrzutnia z rzymskimi. Ciekawe jak sprawdzi się takie połączenie.

Czekamy na filmik :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie 1cm/s. Odstępy między XSS to od 5cm do 10, a chodziło mi o taki efekt stopniowy, że jedna skończy, druga zacznie, niż żeby wszystkie naraz się odpaliły.

Zresztą odpalę już za 2 dni wszystko się okaże ;d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu polak potrafi.
Nieźle to wygląda, myśle , że zaskoczysz widzów(niezły pomysł z tymi motylkami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki FireMan.

Baj de łej. Zrobienie całości zajeło mi koło 1,5H. Do wszystko zużyłem koło metra lontu, dokładniejsze dane:

1x Wyrzutnia Arctic
2x Motylki z Kung-Fu
2x Rzymskie Ognie z Kung-Fu (nastawione pod kątem 30Stopni od baterii.)
6x Petard XXS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, lepszej muzyki już się nie dało? :P

Jeśli chodzi o samą konstrukcję, to wygląda ona nieźle. Solidna podstawa, a co najbardziej mi się spodobało - plastikowe spinacze do lontów. Wygląda to bardziej profesjonalnie i jest znacznie solidniejszym rozwiązaniem. Będzie co nieco oglądać na niebie, więcej takich konstrukcji chciałbym widywać na forum :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie Ci to wyszło, chociaż ja bym się sprzeczał czy to jest visco 1 cm/s. Wg. mnie to 8 -10 cm/s ten 1 cm/s jest bardziej kruchy... ale pewnie się mylę. A tak w ogóle uważam podobnie jak Witus opaski zaciskowe są bardzo dobry i szybki w montażu rozwiązaniem. Mam nadzieję, że na tym nie poprzestaniesz i na Sylwka też przygotujesz taki home made zestawik. Pokazałeś jak za niewielkie pieniądze można zrobić coś interesującego i wygląda to o wiele solidniej niż sklejone taśmą pakową wyrzutnie, które mpi zaprezentował dziś na SB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to, fp. Też mi na pierwszy rzut oka wyglądało to na 10cm/s, on taki 'mięciutki' jest...

Może lepiej sprawdź na kawałku co to jest ;)

zresztą... B&G nie ma w ofercie 2mm 1cm/s, a to 3mm napewno nie jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to, fp. Też mi na pierwszy rzut oka wyglądało to na 10cm/s, on taki 'mięciutki' jest...

Może lepiej sprawdź na kawałku co to jest ;)

zresztą... B&G nie ma w ofercie 2mm 1cm/s, a to 3mm napewno nie jest...

Pewny jesteś? Klik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix1

1,5H ? o lugo.

Wybacz ale mnie jakoś to nie zachwyca, przyklejone rzymskie do jednej wyrzutni i kilka petardek :wink: dobrze zrobiłeś ale ja tu nic wspaniałego nie widzę, więcej jak by tego było to bym sie zachwycał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tam ciekawego niema...No Ale zobaczymy :)

[ Dodano: 2008-12-23, 20:07 ]
Dopis... Też zamierzam odpalić coś w wigilie A mianowicie Rakietke Neon JR35 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek19680 musisz nabijać te posty? (nie tylko w tym temacie) Skoro oceniasz jego pracę to pewnie oglądałeś film (trailer) który wrzucił a co było napisane na końcu? "Film z odpalenia znajdzie się na moim kanale w dniu 25.12.08" więc po co te zbędne pytania?

xSound Bardzo podoba mi się twoja konstrukcja, nie jest może tego dużo ale to przecież nie sylwester, sam chciałem coś podobnego zrobić ale nie udało mi się kupić stuffu przed wigilią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odpaliłem, niestety odpaliły się tylko XXS, po odpaleniu drugiego baczka, trafił on w lont łączący ostatnią petarde XXS i finał czyli 2 rzymskie i arctica, niestety musiałem to odpalać ręcznie, niestety filmu nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...