Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
velibrum

P0007 Szalone Pszczółki

Polecane posty

Nazwa: Szalone Pszczółki
Symbol: P0007
Efekt: wznosi się i świeci zielonym i czerwonym światełkiem
Zdjęcie
1_55a51e2219d0.jpg

Film: ---
Cena hurtowa: około 1 zł za paczuszkę ( 12 sztuk )

Myślę że dobrze Wam znane i lubiane :wink:
Dzisiaj odpaliłem sobie tą pszczółkę. Niestety nie wzniosła się, bo utknęła w mokrej śniego-deszczowej paćce.
Kupiłem je za 1,30 zł i myślę że można sobie na nie pozwolić.

Hehe, popularne mini motylki :razz: ,są nieodzownym elementem mojego corocznego stuffu i świetnie nadają sie do zabawy przed godziną "0". Co roku zaopatruje się w kilka opakowań tych muszek.Według mnie najlepsze są firmy Jorge ponieważ pomimo kolorowego wzlotu pod koniec wybuchają o sile picolaka a z Hesti i Komety mają tylko kolorowy wzlot bez huku.

Motylki z jorga są trochę większe i dużo droższe od tych z komety. Ale nie mają żadnego wybuchu pod koniec.

Zapewne chodziło Ci o kamikadze, ale to już inna bajka. Paczka 12 pszczół z komety kosztuje tyle co jeden kamikadze.

Te małe pszczółki to produkuje zarówno Kometa, Hestia jak i Jorge, wszystkie są tych samych rozmiarów a cena oscyluje w około 2zł.I nie chodzi mi o kamikadze (które też bardzo polecam), te pszczółki z Jorga kupiłem 3 lata temu w Geancie (wtedy jeszcze) i ku memu zdziwieniu miały wybuch. Chciałem ich więcej kupić ale niestety nie moge ich już dostać z Jorge.

Pszczółki Jorga pod koniec wybuchają bo przed wczoraj sobie puściłem 1 pszczółkę i huknęło możne ciut lepiej niż Piccolo :wink:

fajnie jak te pszczółki sie z reki wyrzuca w góre i w powietrzy robi akrobacje jak prawdziwy motyl albo taki co ma adhd... w tamtym roku miałem takich dużo (nie pamiętam firmy) ale strasznie sie bawiłem jak latały we wszystkie strony

Hehe z tym jest pełno zabawy 2 lata temu miałem tego 3 paczki i nawet nie chciały leciec w góre :/ ale za to łądymi kolorami swiecą :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować