Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Jaka wyrzutnia? (duży efekt)


Marian

Pytanie

Witam,
Jak pewnie każdy zauważył, zbliża się sylwester i wypadało by ułożyć sobie jakiś plan zakupów, do rzeczy mam do was 2 pytania:

1. Jaką wyrzutnie polecacie która ma spory efekt?
2. Jaką wyrzutnie polecacie która ma spory efekt w granicach 170-200 zł?

Chodzi mi o to żeby ta wyrzutnia nie tylko miała duże rozpryski ale żeby też była ładna :wink: bo co mi po wyrzutni np. za 200 zł jak efekt będzie monotonny i nie spodoba mi się? Jak by co to kupuję w hurtowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

hmm.

ja polecam podobnie jak Felix tylko, że w połowie. A mianowicie JW401 wielkość efektu mnie powaliła i jeszcze ten piękny wylot pocisków przy ziemi. Ja bym to wziął :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Również w tej cenie jestem za kątówką - a konkretnie za JW402 Show of Fireworks.

W tym roku po prostu musiałem kupić jakąś dużą, półprofesjonalną baterie - wybór padł na JW402. Dlaczego ta? Efekt tej wyrzutni na filmie dosłownie mnie powala. Ogromne, bardzo duże rozpryski, czerwone palmy z cracklingiem, białe palmy z trzeszczeniem, brokat i crackling - na żywo musi prezentować się rewelacyjnie. Do tego dochodzą wiry, przez które niestety cena jest wyższa, ale i one dają niezły efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tsunami ze Śmieszka dostępna w Lidlu 49sh 1,2" za 119 zł lub jeśli lubisz cracling to King - Kong również ze Śmieszka dostępny w Lidlu w tej zamej cenie również 49 sh 1,2". Jak dla mnie to prawdziwa okazja, a w ogóle polecam Śmieszka bo to bardzo dobry importer.
tutaj jest film Tsunami
a tu King Konga
Filmamy raczej w kwestii informacji bo ze względu na ich jakość oddają na mój gust ok. 10% efektów, które widac na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...