Skocz do zawartości
  • 0

Zacina się komputer.


marcin1197

Pytanie

Mam problem.Wczoraj kupiłem nową karte graf.Jest to palit 9600 GT 512mb.Odinstalowałem stare sterowniki i zainstalowałem nowe.Po kilku minutach grania komputer się zawiesił (musiałem zrestartować) i tak za każdym kolejnym razem.Pomyślałem,że to może coś z tymi starymi sterownikami więc zrobiłem formata.Zainstalowałem wszystko,wszedłem w grę i znowu to samo.Nie wiem co jest?!Temperatura karty w idle to jakieś 37* a w stresie myślę,że nie przekracza 45*.Procesor koło 40*Dodam,że grałem w COD4 i COD:WAW.
Reszta kompa:
AMD Athlon 64 X2 5000+BOX | Foxconn A690GM2MA-8KRS2HDDR2 | 2x1GB 667MHz Kingston | GeForce 9600GT Palit 512MB | Chieftec 450W 120mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy dla tego pytania

Top użytkownicy dla tego pytania

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

nawet z odinstalowałeś ster w tym modelu to dobrze jednak musisz ja wylaczyc w biosie
[ Dodano: 2008-11-27, 19:11 ]
musisz wejsc w bios klawiszem delete znalezc Integrated Peripherals i tam będziesz mial wszystkie zintegrowane urzadzenia i tam znajdziesz karta graficzna (po ang. i weź disabled)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Zapomniałem jeszcze dodać,że robiłem formata wcześniej.

format ci nic nie pomoże musisz ta kartę z biosa odłączyć

[ Dodano: 2008-11-27, 19:36 ]
genealnie to jest tak jakbys do jednego silnika 1 tlokowego wsadzil 2 tloki i jeden by nie dzialal a tylko przezkadzal temu 1-emu


HTML RULES :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Format był zbędny :cry:

Zrób to co napisał CasaNex :smile:


Może być przyczyną też, że detale masz na max. i któryś z komponentów nie wyrabia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Może być przyczyną też, że detale masz na max. i któryś z komponentów nie wyrabia ;)


niee przy takim sprzecie wyrabia 300% normy nawet przy maksymalnie ustawionym cod:waw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

widzę ze xkloc to był wyjątek który myśli ze umie anie umie :D średnia wiedzy informatycznej tego forum jest jak moja z 3 gim czyli bardzo wysoka :D cieszy mnie fakt ze ludzie chcą pojąc zasady działania maszyn na których pracują

a wracając do sprawy musisz ściągnąć ten program który podał ci Kamil i sprawdzić czy nie uszkodziłeś pamięci przy wkładaniu karty graf bo znając wnętrza dzisiejszych komputerów to nie jest tam za wygodnie :/ kiedyś miałem kolegę który żeby zdjąć cooler z procesora musiał wyjmować cala płytę główna wypinać zatrzaski od dołu i dopiero :D

Wiek 18 lat

zresztą poco ja to mowie jak wystarczy spojrzeć na wiek Kamila i od razu widać ze to osoba elokwentna i inteligenta b co innego byle nastolatek a co innego młody dorosły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
GeForce 9800 GX2 wiesz co to za karta ?? to jest 2x9800GTX a ty mówisz dalej 9800GTX
nie wiesz co mówisz naprawde jak mówie 9800 GX2 to 9800 GX2 a nie 9800GTX ;)

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=3990-49

to jest karta ;)

A GF9800GTX jest inna ;)


Ludzie off top robicie z tego tematu , kłucąc sie o zasilacz , a nic to nie wnosi.
O takie rzeczy nie pyta sie łebków na forum o fajerwerkach , tylko speców na forum komputerowym , bo tu pomocy nie znajdziesz , a najwyżej zwalisz kompa.
Proponuję zajrzeć na jedno z for o tematyce komputerowej , a temat zamknąć bo sie niesamowity offtop zrobił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale co to za różnica jak karta :?: :?: tutaj chodzi o producenta jakim jest Nvidia i obojętnie pod jaką karte tego producenta zainstalujesz stery to będzie ona działała w sposób prowidłowo kompatybilny lub zmienniekompatybilny :lol: tzn (wykorzystasz zasoby karty dzięki sterom lub nie!!! :)


Sry Kixlox093 ale takim gadaniem dochodzę do wniosku, że stery od np. Readona są kompatybilne z Nvidią :grin:


Zajrzę za chwilkę :P bo mykam uczyć się komend do linuksa ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

i ch** ze to x2 ja mam prawo niedopisac głupiego x2 bo ja mam 9 godzinne praktyki w serwisie i naprawiam setki takich kart wiec już mi się to miesza a ty mnie nie łap za słowa tylko pomóż koledze bo widzę ze tylko dalej udowadniasz jaki jesteś głupi ossory ty nie mozesz pomoc bo dla ciebie jedyne wyjście to format/serwis ! o! odwidzenia puzdro i poćwicz


DO ADMINÓW PRZEPRASZAM ZA WULGARNY TON WYPOWIEDZI ALE TO DZIECIĘ MNIE JUŻ WKURZA !!

[ Dodano: 2008-11-27, 20:06 ]
Mam lepszy sposób PANOWIE I PANIE IGNORUJEMYGŁUPI OFF TOP xkloca bo nie dość ze się nie zna to jeszcze zachowuje się ja k trrol szukając powodu do rozpoczęcia nowej kłótniJA SIE PYTAM GDZIE WTEDY BYŁA MATKA !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No to mu pomóż ja swoje powiedziałem a jak mi nie wierzysz to sobie napisz na oc-forum.pl na frazpc.pl na forum.chip.pl i ci to samo powiedzą ze do takiego cofingu 450W to jest wystarczające a ty nie możesz uwierzyć to napisz posty na tych serwisach i się skończy kurde mać i chce skończyć z tym jak cie uraziłem to przepraszam
Pozdrwiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ale mu NIE wystarcza wiec chce dobrać taki który będzie miał na kilka lat do ulepszania do overclockingu a format robił już z 5 razy wiec gówno się znasz pozatym potwierdzi ci to 2 userow w moim wieku ze to nie wystarcza !!! wiec skończ ! a naprawa w serwisie wyglada tak odjesz kompa posiedzi posiedzi niecce mu sie naprawiać i powie ci ze to coś poważniejszego a poza tym kolega nie chce oddawać do serwisu bo nie ma zastępczego wiec staram sie mu pomoc jak mogę wiec zejdz ze mnie i nie przeskadzaj o tylko przez ciebie off-topuje !!

co do problemu SPRAWDZIES JUŻ PAMIĘĆ ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

czekaj sprawdzę ten program

apropos sprawdzales czy w men nie ma tej starej karty ??

[ Dodano: 2008-11-27, 20:26 ]
wpisz w okienko z deka mniej bo ci troche procesy pamięci zeżarły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Casa czemu ty przy kazdym poscie podkreslasz ze masz 18 lat?
Nic to nas nie obchodzi, ze chodziles do takiej i srakiej szkoly jak najwyrazniej przespales 2.5roku nauki i obudziles sie w ostatnim semestrze i wiesz ze cos dzwoni ale dokladnie nie wiesz gdzie. Mija sie z celem kupowanie do takiej karty zasilacza 600W by wykorzystywac polowe z tego. A to ze kixlox nie ma 18 nie znaczy ze moze sie znac na tym mniej od Ciebie.

Proponuje napisac na www.forum.pclab.pl albo dac tam link do tego topicu
Beda mieli ubaw po pachy gdy to przeczytaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...