Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Nieoficjalny plan na sylwka 08/09


MarcePAN

Pytanie

Chciałbym zapytać czy dobrze wybrałem i gdzie najtaniej moge kupic te produkty (pomijając te z biedry).NIgdy nie kupowałem przez internet ,wiec niewiem jak :oops: :???: (jeśli ktoś by mi wytłumaczył byłbym wdzięczny)
A plan wygląda tak:

Wyrzutnie

JW90 Show of Fireworks
Black Cat
Sfinx
Samuraj
Hot
Arctic
Moździerz (biedra)

Rakiety/Zestawy/Inne
Jumbo Jet
Kung Fu x2
Top Secret
BiG BanG (zestaw petard)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jeżeli chciałbyś kupić tylko te wyrzutnie to jedynym racjonalnym wyborem jest http://fajerwerki-korsarz.pl, bo chyba tylko oni mają te produkty.

- Samuraj 34.90 zł
- JW87 ( ten sam kaliber, ten sam układ, ta sama ilość strzałów tylko efekt inny niż w JW90 ) 35.90 zł
- Black Cat 72.90 zł

Razem 143,7 zł + koszt wysyłki

Gdybym był na Twoim miejscu, zostawiłbym to co kupujesz w biedronce, a zmienił to co byś zamawiał na:

SAMURAJ RSB734 34.90 zl
MACROCOSMOS II SM2125 12.90 zl
MARS - BIG BANG SERIES JW07 15.90 zl
URAN - BIG BANG SERIES JW04 19.90 zl
PLUTON - BIG BANG SERIES JW05 23.90 zl
Cudak BatteryJW25 26.90 zl

Razem 134,4 + koszt wysyłki.

Miałbyś 2x więcej wyrzutni o bardzo dobrych efektach, więcej strzelania i zostaje Ci jeszcze wolne 10 zł.

Jeśli chodzi o to jak kupować to proste. Musisz dodać te produkty do koszyka i dalej postępować według instrukcji. Jeżeli czegoś byś nie umiał zrobić, napisz maila do firmy, a odpowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...