Skocz do zawartości

Film instruktażowy fajerwerki.webd.pl


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wszystkim (a w szczególności Wapowi i modom) zaproponować pewien pomysł. Moglibyśmy wspólnie stworzyć film instruktażowy taki jak ma Hestia. tzn. odpalali byśmy w realu różne artykuły typu wyrzutnie, rakiety, moździerze, bączki itp. I dodali byśmy teksty. Myślę, że pomogło by to nowym userom. a drogie by nie było.

Ja mógłbym odpalić wyrzutnie i motyla, ewentualnie rakietę

Co sądzicie o tym pomyśle??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez sa nawet wyrzutnie po 400 zeta, nie zawsze bysmy na to kase mieli ;/ ale warto sprobowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ty nic nie rozumiesz. Film instruktażowy. Czyli pokazujemy jak się odpala wyrzutnie, motylki, rakiety itp. To może być wyrzutnia za 7 czy 13zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł. Bynajmniej może dałoby się zmniejszyć wypadki i nieprawidłowe użycie sztucznych ogni podczas odpalania(głównie w Sylwestra i Nowy Rok)
P.S. Ja proponuję też coś w tym stylu jak wykonać swój własny pokaz sztucznych ogni to znaczy jak połączyć dla przykładu wyrzutnie z lontem albo jak ustawić kolejność odpalanych wyrzutni podczas pokazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bomba pomysł , bo raczej nie dużo osób czyta instrukcje takich rzeczy jak np. rakietka na stojaczku albo pszczółka za 20 groszy , a taki filmik to mógłbym oglądać całymi dniami i inni też ( zobaczcie temat " Film instruktażowy Hesti " ) . Szczególnie atrakcyjność takiego filmu mogły by być dobre efekty na przykład w filmiku można by użyć takie wyrzutnie jak HOT lub Artic . Moździerze - może któryś z SP ? . W takim filmiku powinny znaleźć cyrkobilice . Taki filmik pokazał by też jak można uzyskać super efekt za niewielką sumę jeśli by się podpisało efekty .


Tak , że jestem za

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo to, że nie mając 18 lat a posiadając lont jest nielegalne :grin:

Sam nie pamiętam, kiedyś czytałem o łączonych materiałach pirotechnicznych, teraz zapomniałem...

ale jakakolwiek ingerencja w np.wyrzutnię, np. podłączenie lontu bezpośrednio pod quickmatcha to podpada pod KK jeśli dobrze kojarzę

mpi, to tak samo dlaczego niektórzy sprzedają baterie 1.3 osobom prywatnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że mniejsza z tym ale Film instruktażowy hestii wgląda tak, że prezentują oni bardziej jakość produktów swojej firmy - odpalają każdy rodzaj fajerwerku (petarda, wyrzutnia itp) i pokazują bezpieczeństwo czyli np dłuższe opóźnienie przed wybuchem fajerwerku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...