Skocz do zawartości

01.06.2008 - Łódź - Manufaktura - Dzień Dziecka 2008


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Pokaz Sztucznych ogni - Manufaktura – Dzień Dziecka 2008 - 01.06.2008

Okazja: Dzień Dziecka 2008
Miejsce: Rynek Manufaktury
Godzina: ok. 21:45
Wykonawca: Firma Kalifornia z Łodzi
Długość pokazu: około 5 minut
Link do obejrzenia na You Tube: http://pl.youtube.com/watch?v=F0PVFvMdSNA

Komentarz:
Kolejny niezbyt zachwycający pokaz, w którym dominowały wyrzutnie. Zaczęło się chyba od baterii Jorga Crazy Whistling Comets. Następnie w niebo poleciały różne kostki Tropica m.in. takie jak
TB-33, TB-71, TB-211, TB-51, TB-43. Cały pokaz zakończyły szelki, które według mnie nie miały więcej niż 3”

Uwagi:
- Bardzo słaby finał. Spodziewałem się chociaż kilku szelek 4” o efekcie brokatu a tu nic :???:
- No i druga uwaga, ale to już może mniej dotyczy pokazu. Mianowicie denerwowali mnie ludzie, którzy przechodzili tuż przed moim statywem. Jedni nawet stanęli w kadrze i tata musiał ich wyganiać. Zobaczycie to na filmie :grin:

Moja ocena: 6/10

Zapraszam do komentowania i oceniania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabiutko. Oj coś Ci się miasto ostatnio nie spisuje, albo sponsorzy nie dopisują. Prawie same wyrzutnie w układzie I nawet te parę szelek nie uratowało pokazu. Moja ocena 2/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie taki zły pokaz :wink:
Zrobiliby lepszy gdyby był budżet większy :P
A tak to malutko szelek. Finał niewyraźny. Wyrzutnie dobre, ale kilka było słabiutkich ( mowa o exploerach - do pokazu się nie nadają )

Film świetnie nakręcony. Stayw jednak robi swoje. Kadr w pewnym momencie przysłoniony, ale szybka interwencja i jest ok :mrgreen:
Po włączeniu "oglądaj w wysokiej rozdzielczości" naprawdę ładnie wszystko widać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam od początku - bo bardzo mi sie podobały te gwiżdżące komety :mrgreen: Fajną zadyme można zrobić jak by sie na sylwka coś takiego zrobiło ^^
Później początkowe wyrzutnie były też ładne, kolorowo było. Komety też były spoko i wysoko leciały, kolejne wyrzutnie też ładne, ale nie jakaś rewelacja, już lepsze były te z craclingiem,
ale najlepsze były kątowe wyrzutnie (jak zwykle :P)
Brakowało mi jakichś bardziej potężnych szelek, bo te nie zrobiły na mnie zbytnio wrażenia ;)
7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...