Skocz do zawartości

18.05.2008 - Łódź - Święto Łodzi 2008


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Pokaz Sztucznych Ogni - Łódź - Święto Łodzi 2008 - 18.05.2008

Okazja: Święto Łodzi 2008
Godzina: około 22:00
Miejsce: Scena Mickiewicza/Piotrkowska
Wykonawca: Firma Handlowa AS Artur.S z Piotrkowa Trybunalskiego
Długość pokazu: około 14min
Link do obejrzenia na YouTube:
część 1: http://pl.youtube.com/watch?v=MSTy2-_ULJs
część 2: http://pl.youtube.com/watch?v=1AlB_fswix4

Komentarz:

Pokaz był naprawdę bardzo ładny. Sztuczne Ognie można było oglądać przez około 14min za co duży plus. Użyto w nim samych bardzo dobrych wyrzutni Jorgowskich takich jak ... JW417, JW412, JW419, JW425, JW313, JW418, JW426, JW45.

Zakończenie było trochę słabe. Liczyłem na coś więcej niż tylko kilka małych szelek, ale pewnie nie starczyło już pieniędzy bo zażyczyli sobie długiego pokazu.

PS: Proszę zwrócić uwagę w drugiej części filmu na moment od 2:39 do 2:47 widać tutaj jak jeden z odpalonych Achillesów wybucha na dachu. Ogień spadał na ulice.

Uwagi: Słaby Finał

Moja ocena: 8+/10

Zapraszam do oceniania i komentowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, fajnie JW418 wywaliło :mrgreen:
Genesis śliczna. JW313 dość nietypowy układ, ale też fajne. JW412 bardzo ładne we dwie :razz:

Bardzo długi pokaz i dobrze.
Na niebie cały czas się coś działo, bardzo duża intensywność.
Szelek trochę mało, ale baterie też nie były złe :wink:

Ogólnie fajny pokaz :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspaniały palec, wycieranie obiektywu wytrenowałeś do perfekcji
gdyby nie to, to fajne filmiki
pokaz długi, zdecydowanie na wyrzutniach zrobione(ciekawe)

Achilles ładnie wybuchł :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny pokaz chociaż myślałem, że miasto Łódź będzie stać na coś lepszego.
Jest to w końcu jedno z największych polskich miast, więc na okazję swojego święta powinni zadbać o wyjątkowy pokaz....
Brakowało mi bomb w tym pokazie, które powinny się przeplatać z wyrzutniami, oprócz tego
w ogóle nie było zgrane z muzyką.
Dobrze, że wyrzutnie w pokazie miały super efekty i było bardzo kolorowo.
A finał, no cóż.... dość słabiutki.
Mogli zrobić pokaz krótszy, ale wykorzystać więcej szelek.

8/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety bomb nie mogli użyć zbyt dużo. Po prostu było by to zbyt niebezpieczne. Sam widziałeś nawet po Achillesie. Dlatego nie marudzić zbytnio na brak szelek xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko pokaz, ale jak inni powiem że powinno być więcej szelek, można powiedzieć że wogóle nie było... A wyrzutnie to co innego... Szelki mają to "coś" ;] Wyrzutnie niczym nie zachwyciły bo czasami to było takie walenie bez ładu i składu, aby więcej było, nie podoba mi sie takie walenie na potęge w jednym miejscu, wszystko sie miesza i d*pa wychodzi.. Jedynie to ładne były wyrzutnie kątowe.
Paluch rulezz :P
7,5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek mówię, że od razu włączcie sobie "Obejrzyj w wysokiej rozdzielczości" - film od razu wygląda ładniej, jest lepsza jakość i kolory.
Hm, pierwsza część pokazu mnie nieco nudziła - owszem, były dobre wyrzutnie, ale niczym specjalnym się nie wyróżniały, było trochę monotnnie. Końcówka pierwszej części i druga były już świetne - użyto rewelacyjnych wyrzutni, które dały czadu. Wybuch Achillesa na dachu fajnie wyglądał, ale myślę, że pirotechnikom na pewno nie było do śmiechu. Podkład muzyczny niestety do najlepszych nie nelzał - ot, wybrali dość popularne piosenki - "Aplogize",
"Bleeding Love" i "No pokaż na co Cię stać". Mpiwowski, na drugi raz weź jakąś ściereczkę. Plus za to, że kręciłeś na statywie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na święto drugiego, jakby nie patrzyć, co do wielkości miasta w Polsce to pokazik co najmniej skromny. To tak jakby połączyć ze 3 sylwki mpi i mamy to samo :D Moja ocena 3/10 długo, ale, nudno i bez szelek - niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...