Skocz do zawartości

[FILM + ZDJĘCIA] Wyrzutnia rzymskich ogni


kameleon

Rekomendowane odpowiedzi

witam już od dawna można bylo zobaczyc film mojej wyrzutni jeśli ktoś jeszcze nie widzial to daje link http://pl.youtube.com/watch?v=cjniWckIy0M sposob zrobienia :
potrzebnę bedą:
-4 deski
-30 rzymskich ogni
-1,5 m lontu visco
-kilka cegiel
-Gwozdzie
a tak wygląda wyrzutnia po odpaleniu :
http://img401.imageshack.us/my.php?image=s7300484yw6.jpg
sory za glupie komentarze moich kolegow zepsuli caly film ale kit z tym liczy sie efekt jak za 25 zl to moim zdaniem bylo super polecam ją zrobić wszystkim co mają w planach kupic rzymskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo słabe :???: lepszy efekt by był jakbyście skierowali strzelanie tylko pionowo a nie robili z tego wachlarz. I te 1,5m lontu. Nie wiem co z nim robiłeś, że tyle aż zużyłeś. Można było znacznie mniej. a trzecia rzecz to te rzymskie można kupić już za 12,5zł :mrgreen: Wystarczyło tylko o takim projekcie pomyśleć wcześniej jak zamawiałeś całą paczkę, zaoszczędził byś 18zł :wink:

Moja ocena tej wyrzutni to 3/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie bardzo podobało, wiadomo mpi że jak by porównać do twojego to słabe, ale też to o wiele mniej forsy na to kameleon wydał wiec o czym tu mowa. Mi się spodobał ten wachlarz, momentami wyglądał naprawde ładnie. Też mam zamiar na działce coś takiego zrobić i właśnie nie wydać na to dużo i gdyby tak mi wyszło jak Tobie, był bym zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie bardzo podobało, wiadomo mpi że jak by porównać do twojego to słabe, ale też to o wiele mniej forsy na to kameleon wydał wiec o czym tu mowa. Mi się spodobał ten wachlarz, momentami wyglądał naprawde ładnie. Też mam zamiar na działce coś takiego zrobić i właśnie nie wydać na to dużo i gdyby tak mi wyszło jak Tobie, był bym zadowolony.


tylko jeszcze musze dodać ze 12 rzymskich sie nie zapalilo a i mpi fakt przesadzilem z tym 1,5 lontu 1 m starczy calkowicie :wink: :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furory to może nie zrobi , ale jak na 1 raz , to wyszło całkiem nieźle.
Jak napisał mpi , o takich rzeczach myśli się wcześniej i mogłeś zamówić więcej , lepszych rzymów i jeszcze byś zaoszczędził.
Efekt układa się tu w lietere W , co wygląda nawet nieźle , ale jest to zbyt rzadkie.
5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strata pieniędzy...
Kupić dwie Kobry za 7,99 zł i będzie podobny efekt.
A nie marnować 30 zł i jeszcze te 1,5 metra lontu.
Komentarze kolegów też spoko :lol:
Takie sobie 4/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strata pieniędzy...
Kupić dwie Kobry za 7,99 zł i będzie podobny efekt.
A nie marnować 30 zł i jeszcze te 1,5 metra lontu.
Komentarze kolegów też spoko :lol:
Takie sobie 4/10


Więc tak cobry za 7.99 zl można kupic tylko w biedronce i to na dodatek tylko w okresie sylwestrowym kosztowalo mnie to 30 zl poniewaz kupowalem na rynku po :
10 strzalowe -70 gr szt.
15 strzalowe-80 gr szt.
20 strzalowe -1,20 zl szt.
25 strzalowe-1,70 zl szt.

wiec sami widzicie prosze komentowac jak by te rzymskie były po cenach hurtowych a komentarze moich glupich kolegow mnie tez wkurzają wiec prosze juz o nich nie wspominać :mad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ze nie oplaca sie robic ale liczy sie sama przyjemnosc z robienia i ogladania pozniej efektu twej pracy.... a co do wyrzutni to nawet mi sie podobala 6/10 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...