Skocz do zawartości

Plemiona - gra przeglądarkowa


gojat

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy znacie tą grę ale moim zdaniem jest ona bardzo fajna
Jeżeli ktoś już w nią gra to powiedzcie na którym świecie i ile macie pkt, ja gram na świecie 10 i classic i jeszcze na 12 i 13. mam na 10 świecie 7000 pkt. Zagrajcie sobie w to.

oto link:
http://www.plemiona.pl/228435.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gram na 12 świecie mam 1352 pkt ale nie pchne w punkty tylko w wojsko i tobie też tak radze bo przejmą ci wioche tak jak kiedyś dla mnie na 10s xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Bardzo fajna gra, ja tam gram na 15 świecie pod nickiem Mikihisa Asakura :razz: Jak na razie mam 789 pkt, ale nie tak źle, bo świat powstał 6 lutego więc gram tam dopiero 20 dni...
Jak ktoś tam też gram to pisać na priv :o
@down: ja nie nabijam punktów!!!!!!!! mam na tyle mocne wojsko, że nikt mnie nie zaatakował jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jutro albo pojutrze no max za tydzień przejmuje wiochę xD teraz mam około 3200 pkt
up: nie nabijaj punktów na chama tylko szkol jak najwięcej wojska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Grałem na 18 pod nickiem Sir Loncin i oddałem konto miałem 1mln pkt,a teraz to konto to już ruina,bo dałem niedoświadczonemu graczu;/.Jednak zaczołem grać na 25 narazie mam 3200 pkt ale niedawno świat wystartował.Teraz jest 27 z nową wersją 5.0 warto zobaczyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po feriach na najnowszym świecie będe organizował zlot naszych graczy.Spisze wszystkich graczy który udzielili się w tym temacie i wyśle do nich wiadomość.Oczywiście jeśli ktos kto nie grał jeszcze w plemiona,a chciałby to serdecznie zapraszam w plemieniu czy tutaj na forum wszystko wyjaśnimy. Na nowym świecie utworzymy plemie wymyslimy nazwe [może fairworksfans?] może ktos zrobi ładny gif i wsadzimy na herb plemienia.Aby zapobiec rozsianiu po całym swiecie umówimy się np. na 15 w sobote i wybierzemy kierunek wyrzutu naszej wioski.Jest bardzo duze prawdopodobieństwo,że trafimy na ten sam kontynęt[napewno nie wszyscy ale kilka osób napewno],a jesli nie to na sąsiedni i tak nie będzie źle.Chciałbym zeby ten nowy świat był w stylu 5.0 a to dlatego,że jest nowa ponoć ciekawsza grafika z nowym budynkiem[kościołem].
Zainteresowanych prosze o udzielanie się i przygotowywaniu się choć jest jeszcze duuużo czasu ;]
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3ś pl - 2.009.000 pkt - nick MacieJ0194
classic pl - 67.000 pkt - nick Maciej0194
1 ś bośniacki - 7.000 - nick MacieJ0194
1 ś duński - 31.000 - nick lesio5

maxior - mi też daj cynk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...