Skocz do zawartości

Wadliwa fontanno-wyrzutnia JF10 Trole


cysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem cholernie wkurzony na ten produkt. Przed wystrzeleniem obejrzalem czy rurki sa ok i po odpaleniu eksplozja na ziemi, widzialem jak rurki rozlecialy sie. Krzyknelem do ekipy obserwujacej pokaz z ok 25 m zeby sie schowali, ale mnie zignorowali. No i dwa strzaly polecialy prosto w ludzi i eksplodowaly miedzy nimi. Mina mi zrzedla, bo to byl poczatek pokazu, niektorzy nie mieli ochoty dalej ogladac (nie dziwie im sie). Na szczescie nikomu nic sie nie stalo, nikt nie zglaszal zadnych przepalonych ubran. Glowe uratowaly mi szybko odpalone wyrzutnie Tyrant, Big Bang Wenus i Borneo, ktore byly rewelacyjne. Zauwazylem dzisiaj na forum, ze 3 osoby mialy podobny wypadek z ta sama wyrzutnia. Nie rozumiem tego kompletnie, bo na poczatku powinna byc fontanna wiec skąd ta eksplozja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może była to wada całej serii. Ja zamówiłem wyrzutnie ( w tym JF10 ) w wakacje i nie miałem ani jednej wadliwej wyrzutni.
Oczywiście obstawiłem całe Trole kostką brukową. Wszystkie pociski bardzo ładnie poleciały w górę. Może i moja wyrzutnia się rozleciała, tylko kostka przytrzymała rury na swoim miejscu :???:
W każdym bądź razie współczuję zmarnowanej JF10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem rok temu i wyrzutnia przy ostatnim strzale się przewróciła, a była obłożona z każdej strony cegłami. Ja również stawiam na wadliwą serię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem eksplozja ladunku w rurze (czasem jest zgnieciona), ale ta wyrzutnia zaczyna sie od fontanny. Wiedzialem o tym i nie spieszylem sie z oddaleniem. Widzialem z ok 3-4 metrow jak rury rozsypaly sie na boki i dwie odpalily.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że są jakieś wady w produkcji.
W końcu produkcja fajerwerków idzie na masówkę, a Chińczykowi zbytnio nie zależy, czy tu dosypie więcej prochu, czy tam :lol:
Ja tą wyrzutnię odpaliłem jako pierwszą, ponieważ wiedziałem, że tej wielkości wyrzutnie często się przewracają. Starannie obłożyłem ją cegłami (jak każdą inną zresztą), dzięki czemu wszystko było OK. No, może poza fontanną - która zamiast normalnie świecić, wystrzeliła do góry :| Na szczęście strzały przebiegły pomyślnie... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje że w tej wadliwej seri zawiniła fontanna [wulkan] który najczęściej znajduje się po środku.Według mnie dysza mogła być za wąska,zły proch lub za cieńke ścianki tego wulkanu no i go pierdykło :lol: rozsadzając przy tym na wszystkie strony rury z pociskami.
Takie są moje przypuszczenia :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

:shock: niezłe, ja kupiłem trole koledze na urodziny i wcale, a wcale się nie przewróciła, poprostu piękne efekty :grin: . Ale miałem to z Phoenix & Dragon ze śmieszka, to właściwie to samo tylko, że trole sa lepiej wykonane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: niezłe, ja kupiłem trole koledze na urodziny i wcale, a wcale się nie przewróciła, poprostu piękne efekty :grin: . Ale miałem to z Phoenix & Dragon ze śmieszka, to właściwie to samo tylko, że trole sa lepiej wykonane.


No chyba to nie to samo. Trole ma piekne rozpryski [jak za ta cene oczywiscie] a phoenix tylko swiszcze i wali zale nie ma rozpryskow !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja też miałem taki przypadek wszystko odbezpieczone wszystko sprawdzałem i wybuchły te trole na ziemi i rurki sie rozsypały po całej okolicy :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ja miałem podobnie. Odpalam to i nagle wyrzutnia sie przewróciła i zaczęło we mnie naparzać lekko mnie przygłuszyło na szczęście nic mi się nie stało ale zdygałem się troche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobnie. Odpalam to i nagle wyrzutnia sie przewróciła i zaczęło we mnie naparzać lekko mnie przygłuszyło na szczęście nic mi się nie stało ale zdygałem się troche.


A stosownie zabezpieczyłeś wyrzutnie - na około na przykład obłożyłeś cegłami? Tego typu rzeczy to podstawa...

Z Trollami w zeszłym roku był jakiś kłopot. U wielu ludzi eksplodowała na ziemi, a u mnie była dziwna rzecz z fontanną - wcale nie świeciła tak jak każda fontanna, tylko na chwilę poszedł niezły płomień tej mieszanki i to wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...