Skocz do zawartości
  • 0

Wybór helikoptera


filip11

Pytanie

Mam zamiar sobie kupić jakiegoś helikopterka RC sterowanego na radio za niewielką sumę i raczej małego, żeby było można polatać w domu :grin:. Może wiecie coś na ten temat :?: Jeśli tak to chętnie wysłucham waszych opini.

Na razie mam na oku takie cacka
http://www.allegro.pl/item285809571_heliko...y_duzy_r_c.html
http://www.allegro.pl/item285643420_zupeln...y_i_zwinny.html
http://www.allegro.pl/item284746490_odjech..._na_pilota.html

Jesteście w temacie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja bym wybrał tego drugiego powód: ponieważ nie jest drogi lata na 30metrów ładujesz 25min latasz 30min ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ja bym wziął 2 ,jeżeli uczysz się dopiero latać to nie powinieneś mieć z nim problemów ,a do tego jest tani :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bierz drugiego. Ja bym wział wyglada najsolidniej. Tylko doczytaj jak z ta przesylka i wogole ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wszystko co pokazałeś to podróby, które zaraz się rozpadną i strasznie ciężko się tym lata.
Zaraz to rozwalisz wpadając na meble :lol:
Ciężko lata się nawet profesjonalnym modelem za 3000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie zgodzę się :wink:. Kupiłem wcześniej model samolotu. Na początku było trochę wypadków, ale potem było znacznie lepiej. Teraz latam nim w powietrzu nawet 15min. na polu :smile:. Wysoko lata i wogóle, dobrze utrzymuje się w powietrzu. Był to taki model, tylko udało mi się go dostać trochę taniej http://www.allegro.pl/item281233285_oriole...acych_hit_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Śmigłowiec to nie samolot :roll:
Jest bardziej skomplikowany, więcej rzeczy może się zepsuć.
Nie kupisz dobrego za 100zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No nie wiem helikopterem nie idzie chyba zaliczyć wywrotkę o twardą ziemię :twisted:. Może masz rację jestem w tej dziedzinie laikiem. Hmm więc kupować czy nie :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

to nie są prawdziwe "helikopterki" RC tylko zabawki na ster tym się łatwo lata jest małe no i tu nie ma dużo części które można zepsuć (mój tata jest modelarzem więc troche się na tym znam)

kolega mojego taty sam sobie zrobił mały helikopter zdalnie sterowany (na prawdziwy nadajnik nie na "ster") no i lata sobie nim po domu (ten kolega jest elektronikiem)

prawdziwym helikopterem się naprawdę trudno lata najlepiej kup sobie albo zrób w jakiejś pracowni modelarskiej (może jakaś jest u ciebie albo w pobliżu taki model możesz sobie zrobić po roku uczęszczania na zajęcia gdzieś tak ok.) szybowca zdalnie sterowanego (sam takim latam) wyjdzie drogo (aparatura, serwa, zasilanie itp.) może będzie gdzieś 800zł (jak znajdziesz tanio)

decyzja należy do ciebie czy chcesz się pobawić zabawką czy polatać sobie naprawdę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Lotnicze są bardzo fajne! :grin:

najtańszy i dobry helik to lama v3, tylko musi być 4 kanałowy, bo widziałem na allegro podróbki 3 kanałowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie bierz tego drugiego !!! miałem ten sam helikopter i rozleciał się pierwszego dnia , to ma " stojaki " jak igła . Stanowczo nie polecam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak chodzi mi o ten helikopterek , ten '' model '' jest/był też dostempny na allegro pod nazwą HELICOPX czy jakoś tak . A ostatnio gadałem ze znajomym , że średniej klasy zabawka latająca kosztuje min. 80zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zasiągnołem rady znajomego ( pracował kiedyś w sklepie z takim czymś ) i jeśli chcesz się rok pobawić helikopterkiem to jeden z mocniejszych , dobrych , wytrzymałych i tanich modeli to : http://www.zabawki-rc.pl/helikopter-oswiet...ilny-p-483.html

Podobno sam go kiedyś miał i spełniał swoją rolę b.dobrze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wiem że to i tak nie za dobry wybór zabawki ale z helikopterków RC to tym sie można pobawić . Jak chcesz zabawke latają to kup sobie samolot/szybowiec . A taki helikopterek to moim zdaniem i tak na pięć minut . { Poprzedni
post został napisany na proźbę znajomego , w celu użyczenia rady ) - TO NIE MOJE ZDANIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale ja niestety nie mam tyle kasy, czyli waszym zdaniem nie opłaca się kupowac zadnych heli?
To moze (zmieniam troche temat) jakis Samochodzik RC, albo model ? do 130 zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...