Skocz do zawartości

ABC po sąsiedzku


MarcePAN

Rekomendowane odpowiedzi

Piszcie co wiecia na temat tego sklepu.tzn.jakie mają produkty ,czy się opłacają?Interesuje mnie równierz oferta (katalog fajerwerków). :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w abc nawet nie mją fajerwerków :neutral: i nigdy nie mieli :neutral: :roll:
Ja też tak sądziłam... a tu mi dzisiaj siostra gazetkę przynosi... i są (ku mojemu zdziwieniu) Ale przynajmniej na mojej gazetce pisze, że Fajerwerki dostępne na dziale monopolowym i mają rzeczy z Hestii...
A tutaj podaję cennik:
Golow Gommie 7, China Stars, Rocket, Lotos - 32.99 zł
Garden Motif, Venezia Dreem, Union Stars, Waring, Night Daris - 26.99 zł
Dream Star, Night Rider, Spanish Night - 19.99 zł
Sylwester Mix, Sky Gauider, Petardy Thunder King, Light Fire, Gold Skull - 9.99 zł
Może teraz coś pomogłam (Uwaga! Mogłam przekręcić nazwy zestawów lub wyrzutni, bo siostra podbiegła i potargała całą gazetkę...) :neutral:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w abc nawet nie mją fajerwerków :neutral: i nigdy nie mieli :neutral: :roll:
Ja też tak sądziłam... a tu mi dzisiaj siostra gazetkę przynosi... i są (ku mojemu zdziwieniu) Ale przynajmniej na mojej gazetce pisze, że Fajerwerki dostępne na dziale monopolowym i mają rzeczy z Hestii...
A tutaj podaję cennik:
Golow Gommie 7, China Stars, Rocket, Lotos - 32.99 zł
Garden Motif, Venezia Dreem, Union Stars, Waring, Night Daris - 26.99 zł
Dream Star, Night Rider, Spanish Night - 19.99 zł
Sylwester Mix, Sky Gauider, Petardy Thunder King, Light Fire, Gold Skull - 9.99 zł
Może teraz coś pomogłam (Uwaga! Mogłam przekręcić nazwy zestawów lub wyrzutni, bo siostra podbiegła i potargała całą gazetkę...) :neutral:


a mogła byś tą ulotke na forum dać :oops: był bym bardzo wdzięczny :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie rownie w ABC sa fajerwerki ale firmy kometa i dzisiaj ide kupic tam ostatnia rzecz ktora tam zostala bo juz wszytsko od nich wykupilem xD :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem to samo... picollo po 49gr. i zestaw rakiet Atomic za 11,99 albo 12,99
Piccolo?! To wam dobrze... u nas są same zestawy... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w biedronce nie sprzedają tylko artykułów spożywczych no bo jakieś dvd czasami jest itp.

sorry za lekki off top

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Są już fajerwerki w tym sklepie,ale w tym roku nie było ulotki. Narazie są;
Picollo 1,50zł (lol)
Wyrzutnia Mercury Madness 10,00zł
Wyrzutnia Saturn Missile 25strz. 3,90zł
Zimne ognie

Mało tego,a w zeszłym roku były jeszcze rakiety Atomic Assault (Super Power) i rzymskie ognie 4 w paczce (2 Liony i 2 Super Bomby)

PS;Do sylwestra jeszcze troche czasu ,więc może coś jeszcze dowiozą,ale nie opłaca się tam kupować ze względu na ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...