Skocz do zawartości
  • 0

Bateria Phoenix & Dragon Czy miał ktoś kiedyś tą baterie


mateo1992

Pytanie

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

No bo jutro są fajerwerki w lidlu a pasowaloby jeszcze coś mniejszego kupić a co by dało fajny efekt :D a za 5 zł to moge odpalić przed 12 aby ludzie i ja oczy pocieszyli :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czego można się spodziewać za 5 zł? Kupcie i już. Za taką cenę nie będzie dużej różnicy między tą, a jakąś inną baterią. Śmieszek to dość dobra firma więc bateria może okazać się opłacalnym zakupem.
Zresztą żeby się przekonać czy wyrzutnia ma dobre efekty trzeba ją samemu przetestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Według mnie za te kilka złotych, jeśli faktycznie ci one zbywają i chcesz kupic cos małego, to mozesz kupić Phoenix&Dragon. Całkiem, całkiem fontanna a później kilka złotych snopów iskier też nawet ładnych. Miałem ją w zeszłym roku. Jeśli Ci to coś mówi, to to samo co Mercury Madness.

PS: Nie radze puszczać jej w pobliżu zabudowań przy silnym wietrze. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzisiaj w lidlu porównywałem obydwie wyrzutnie.
Są identycznej wielkości , różnią się tylko efektami i ceną.
Ja osobiście kupiłem phoenix&dragon za 3.99zł(też byłem ździwiony , ale taka była cena).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli chodzi o "Phoenix&Dragon" to właśnie przed chwileczka ją testowałem no jak na tą cenę to nieoczekiwałem cudów fontana jak w przypadku "Iluzji" oraz kilka gwizdzacych strzałów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No też czasem trzeba kupić coś czego się nigdy nie miało żeby to przetestować i np. kupić za rok bo się spodobało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Oto filmik phoenix and dragon mojego autorstwa.
Wyrzutnia w pewnym momencie się przewróciła , ale i tak efekt był mizerny.
"Słaba" jakość filmiku wynika z konwersji - normalnie ma 25mb , a tak miał 3,5mb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam pytanie bo nie pszedstawił tego film. Czy te pociski rakiet to są z rospryskiem ? Jakie mają efekty . ( pytam sie bo ma to mój kuzyn kupł to w lidlu za 5zł i szpanuje ,to bym się troche z niego pośmiał jak by to odpalił. Ale w sumie mu się nie dziwje jak to jedyna i pierwsza wyrzutnia w jego życiu i stufie :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Te pociski są jak w ballecie , tylko z minimalnym rozpryskiem.
Też się nie ma co dziwić , że ballet z hesti jest droższy :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Takie gówno fontanna+kilka pocisków z małym rozpryskiem
Jako iż fontanna jest w bocznej tubie (-.-) a nie na środku wyrzutnia ma dużą szanse na wywrócenie się. Koniecznie obstawić cegłami. Lepiej kupić ballet lub jakieś małe wulkaniki (SC, Albo te z jorga np.gold)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jednak zmieniłem zdanie bateria jest superowa,kapitalna a belletowi do stóp nie dorasta wyrzutnia świetna.Całkiem inaczej wygląda ona na filmiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...