Skocz do zawartości

[Katafałan] Skromnie na nowy rok Stuff 2023/24


Katafałan

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, po ponad 12 latach od założenia konta pasowało by coś wrzucić, od ponad 15 lat rok do roku gdy zbliża się sylwester tylko jedno w głowie a w portfelu pieniądze topnieją jak lód na słońcu, w tym roku na skromnie i obiecuje sobie ze to ostatni rok kiedy łączę wszystko lontem ale mówię już tak od 3 lat i zabawa przy loncie wygrywa. 

Szanowni przedstawiam parę kostkę które udało się nabyć w tym roku jak zawsze Piromax i Jorge - Grom-Zbig, reszta promocje na necie, wartość około 2800,dojdzie mi po świętach jeszcze Push It to the Limit z Funke,Pozdrowionka dla wszystkichIMG_20231223_195119_copy_2052x2736.thumb.jpg.59c82c243966a24787bae54c8bf5efcc.jpg

Edytowane przez Katafałan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na [Katafałan] Skromnie na nowy rok Stuff 2023/24

Przedstawiłeś się na forum z mocnego kopyta. Od razu wrzuciłeś zdjęcie z zamaszystym sprzętem, który rozłożył się jak Rosja na mapie.

Szacun za Killery, Testosterony, Brocade Skyterror i nowości od Srpyro, bo dużo osób też ma je swoich piwnicznych zbiorach.

Ciekawa kolekcja długich rzymiaków, których osobiście nie znam, ale 50 strzałowe, to z chęcią sam bym przytulił. Nieśmiało pod spodem jest Division, jedna z mocniejszych nowości od Jorge i jedyna rzecz, która być może powoduje, że nie ma jej wiele osób: ciężko dorwać ją na promocji.

Nie wiem czy dobrze widzę, ale są też rzeczy od importera Wolff, który jest u nas rzadki na forum, ale z tego co kojarzę ktoś inny ma coś z tej firmy również, bo coś mi świta w pamięci.

9 minut temu, Katafałan napisał:

w tym roku na skromnie i obiecuje sobie ze to ostatni rok kiedy łączę wszystko lontem ale mówię już tak od 3 lat i zabawa przy loncie wygrywa. 

Co powoduje, że jednak chciałbyś się przestawić na pojedyncze odpalanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mantis napisał(a):

Przedstawiłeś się na forum z mocnego kopyta. Od razu wrzuciłeś zdjęcie z zamaszystym sprzętem, który rozłożył się jak Rosja na mapie.

Szacun za Killery, Testosterony, Brocade Skyterror i nowości od Srpyro, bo dużo osób też ma je swoich piwnicznych zbiorach.

Ciekawa kolekcja długich rzymiaków, których osobiście nie znam, ale 50 strzałowe, to z chęcią sam bym przytulił. Nieśmiało pod spodem jest Division, jedna z mocniejszych nowości od Jorge i jedyna rzecz, która być może powoduje, że nie ma jej wiele osób: ciężko dorwać ją na promocji.

Nie wiem czy dobrze widzę, ale są też rzeczy od importera Wolff, który jest u nas rzadki na forum, ale z tego co kojarzę ktoś inny ma coś z tej firmy również, bo coś mi świta w pamięci.

Co powoduje, że jednak chciałbyś się przestawić na pojedyncze odpalanie?

No w tym roku jest mix importerów, dziękuję za pochlebne słowa 😁, co do rzymów to z Pirohita zamawiałem, rok temu wziąłem je z ciekawości i dla mnie bomba, fajne plujki z cracklingiem, pójdą w tym roku razem jako taki Gatling, co do killerów wszystkie 50 sztuk idzie razem z finałem. 

System chciałbym w przyszłym roku dać z uwagi na to żeby na nim odpalić finałowe One rowy lub trakcie pokazu inne bajery 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, pozamiatałeś. W czasach, kiedy znaczna większość społeczeństwa liczy każdy grosz, spłaca wysokie raty kredytów, widzi drożyznę na półkach, Ty wylatujesz z takim stuffem. Słowem, chyba jesteś kawalerem 😀 Ja też miałem wiele lat temu podobne stuffy, kiedy nie było zobowiązań finansowych. Czekam na film z pokazu 💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sevento napisał(a):

Nie no, pozamiatałeś. W czasach, kiedy znaczna większość społeczeństwa liczy każdy grosz, spłaca wysokie raty kredytów, widzi drożyznę na półkach, Ty wylatujesz z takim stuffem. Słowem, chyba jesteś kawalerem 😀 Ja też miałem wiele lat temu podobne stuffy, kiedy nie było zobowiązań finansowych. Czekam na film z pokazu 💪

Wychodzę z założenia że cały rok się pracuje i trzeba sobie to nagrodzić a że nie pije nie pale a i na chleb wystarczy to czemu sobie nie odmówić chwili przyjemności, oczywiście film z pokazu będzie, 31 wrzucę foty już gotowych setów połączonych 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! :) Po pierwsze bardzo dobrze rozdysponowane pieniądze, udało Ci się kupić sporo ładnych kostek w tej kwocie. Z mniejszych na uwagę na pewno zasługuje seria Big Bang od Jorge, mimo małych rozmiarów jest świetna. Z większych wyrzutni w zasadzie wszystko co posiadasz przykuwa uwagę. Daj znać po sylwestrze jak wypadła The Legend, jestem ciekawy czy jest taka dobra jak kiedyś ;) Miłego i bezpiecznego strzelania! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to miał być sam Push It to the Limit ale Grom-Zbig na Thora cenę zrobił mega to grzechem było go nie wziąć, to zaczynamy wszystko łączyć w całość 🥴

IMG_20231229_194428_copy_1170x1560.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostki z linii Albert zdecydowanie do śledzenia na nagraniach. Kolory efektów produktów z tej serii wydają się być żywe jak w holenderskich polach tulipanowych.

Flagowiec - a raczej młotowiec - od Jorge z dużych kalibrów. Niech służy i niech zawładnie przestworzami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mantis napisał(a):

Kostki z linii Albert zdecydowanie do śledzenia na nagraniach. Kolory efektów produktów z tej serii wydają się być żywe jak w holenderskich polach tulipanowych.

Flagowiec - a raczej młotowiec - od Jorge z dużych kalibrów. Niech służy i niech zawładnie przestworzami.

Pierwszy mój kontakt z Funke, oby nie ostatni, co do Thora to zapadła decyzja że leci razem z Plutonium chwilkę przed finałem, zobaczymy czy kryształy spadną z mebli w blokach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...