Skocz do zawartości
  • 0

Fajerwerki na wesele - co wybrać i gdzie kupić?


mantis

Pytanie

Pirochłopy ogniowe, 

Polecicie jakieś kostki na pokaz, ewentualnie zestaw DSO (Do Samodzielnego Odpalania) w budżecie łącznym 1000-3000 zł?

Od razu mówię, że to nie mój ślub, tylko znanej mi osoby. Myślę, żeby wszystkie kostki odpalić jednym lontem, ewentualnie coś w tle odpalić chińskim systemem.

Są pewne ograniczenia. Mało miejsca, kawałek łąki i lato. Czyli może być problem z płonącą trawą. Kostki typu Crater (Piromax), FC30-116-1 Paranoid (Funke), większość kątówek, albo 50 mm odpadają... Małe kostki mogą z kolei się przewrócić, a nie chcę wozić cegieł, aby je obstawiać. Planuję wyposażyć się w duże butle z wodą oraz mieć ze sobą parę wiader.

Myślałem, żeby wziąć jakąś kostkę wielostrzałową 20 mm z Gaoo na początek, potem jakąś wyrzutnię multikaliber, na końcu coś w stylu Krypton (Piromax) albo Photon (Piromax), ewentualnie obie te kostki.

Można byłoby włączyć do pokazu (nie wliczając poniższego w budżet) coś z tego co mam już teraz. Celowałbym w Ozona, bo iskry Space Line II spadają dość blisko ziemi, a PX-PRO 4 to kątówka.

Czekam na Wasze pomysły.

kV6nKfQ.jpg

nzSsQvn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...