Skocz do zawartości

[Nowak] Stuff 2022/2023


Nowak

Rekomendowane odpowiedzi

Siema 🙂 Przedstawiam Wam swój stuff na sylwestra. Z przyczyn losowych miałem mała przerwę od piro, przez chwilę myślałem że się wypalilem (strzelane od dobrych 18lat, początki to czasy podstawówki 😛), ktoś coś zawsze miał gdy osobiście nic nie kupowałem, to się trochę postrzelalo. W końcu po 5 latach bez zakupów, postanowiłem że coś muszę kupić :D Czasy jakie mamy każdy wie, miejmy nadzieję że się polepszy. Niektórzy mogą mnie kojarzyć z forum które już nie istnieje, a byłem tam w sumie od początku :) Zestaw prezentuje się jak widać, na kilka pozycji się nie załapałem niestety. Planuje jeszcze do biedronki podskoczyć po 2-3 wyrzutnie, ale zobaczymy. Skromnie bo skromnie, ale coś wpaść musiało. Szczęśliwego Nowego roku i oby pogoda nam dopisała. 

 

c7e31c4ca594cadcgen.jpg

Edytowane przez Nowak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stuff zacny

jak używasz google chrome to poprostu otwórz swój link ze zdjęciem i kliknij na nie i przytrzymaj a potem otwórz grafikę na nowej karcie i skopiuj link a potem wklej i ci samo obsadzi

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, k4n4li4 napisał(a):

stuff zacny

jak używasz google chrome to poprostu otwórz swój link ze zdjęciem i kliknij na nie i przytrzymaj a potem otwórz grafikę na nowej karcie i skopiuj link a potem wklej i ci samo obsadzi

Ogarnięte, dzięki :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekawy efektu Marsa :D Loveca w tamtym roku znajomy miał, bardzo ładna wyrzutnia, godna polecenia, także powinna Ci się również spodobać i Twojej widowni :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...