Skocz do zawartości

[damian7878] stuff 2022/2023


damian7878

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam swój zestaw na Sylwestrową noc 🙂. W tym roku najsłabiej od 10 lat 😕.4516bee93ba31f26med.jpg

Edytowane przez damian7878
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ani rakiet, ani pirobajerów, ani nawet żadnych petard.

Szkoda, bo fajną pirotechnike odpalałeś.

Ceny widzę xrobiły swoje, a szkoda.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Arturo :) napisał(a):

Szkoda, ani rakiet, ani pirobajerów, ani nawet żadnych petard.

Szkoda, bo fajną pirotechnike odpalałeś.

Ceny widzę xrobiły swoje, a szkoda.

Pozdrawiam.

Ceny zrobiły swoje niestety. 3 lata temu można było kupić 49tke za jakieś 170zł.Dziś trzeba dać 350. Na pewno nikt z nas nie pomyślał jakieś 3-4 lata temu że będzie tak duża inflacja, że ceny piro będą aż tak duże. W 2017 roku kupiłem Zeppelina bez żadnej promocji za 320zł.Dziś za tą cenę możemy nie kupić dobrej 49tki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na te czasy i ceny, to nie taki słaby . 37 z triplexa mimo małego necu robią robotę, nisko strzelają przez co efekt jest wielki :D Do tego masz 2 klasyki Viserion i NG13, no i wisienkę na torcie w postaci Pro 5 z której na bank będziesz zadowolony :) bo jak na 25mm jest mega :D Jakieś zakupy jeszcze planujesz czy to już finito ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, ArbTree napisał(a):

Jak na te czasy i ceny, to nie taki słaby . 37 z triplexa mimo małego necu robią robotę, nisko strzelają przez co efekt jest wielki :D Do tego masz 2 klasyki Viserion i NG13, no i wisienkę na torcie w postaci Pro 5 z której na bank będziesz zadowolony :) bo jak na 25mm jest mega :D Jakieś zakupy jeszcze planujesz czy to już finito ?

Planuje coś w markecie. Jedna albo 2 małe wyrzutnie, plus jakieś rakiety i fontannę 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w miarę nie drogo i na promocjach można było zakupywać pirotechnikę końcem listopada na black friday. Do 3 w nocy z piątku na sobotę robiłem ostatnie zamówienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj z tym najsłabiej, ja tu widzę sporo fajnych kostek :D equalizer i daybreak z tripla tak jak ktoś wspomniał wcześniej, niby mają mały nec jak na 37sh ale efekty są wielkie, często miałem problem żeby je uchwycić obiektywem, pewnie dlatego, że nisko lecą. New generation 13 też konkretna kostka kolega ją miał w wakacje, viserion klasyk a bestii i pxpro niestety nie znam ale patrząc na filmy to jest nieźle. Ja bym do tego zakupił jakieś małe rakietki typu blast żeby czymś się pobawić przed 00 i będzie miodzio :fireworks:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Selekcja jak najbardziej ok, bo widać znajome mordy (etykiety) z Triplexa. Jest reprezentant serii PRO z Piromax, no i kwiecista Bestia z Triplex jako ostatnia lub przedostatnia w pokazie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Equalizer niegdyś jedna z najpopularniejszych kostek. Seria PX-PRO zrobi robotę.

Hepi Njuł Jer ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...