Skocz do zawartości
  • 0

Co lepiej kupić zestaw Jupiter czy Jumbo Jet ?


Szajba_m-ce

Co lepiej kupić zestaw Jupiter czy Jumbo Jet ?  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Jupiter
      10
    • Jumbo Jet
      14


Pytanie

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

No to ja Ci powiem tak :) Jak wolisz pobawić się duperelami bierz jupietera.Miałem go w zeszlym roku, ma sporo hukówek i jakieś tam fontanny, rakiety maja dość dobry efekt.Jumbo Jety to dobre rakiety, ale 25 zł moim zdaniem za nie to troche zadrogo.Już bardziej bym Ci polecił moździeż również z biedronki ;)
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

nie bierz jupitera bo jest to totalne marnowanie pieniędzy bierz jumbo tak jak napisał Fireman mają duży kaliber i są tanie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wszystko zależy od Twoich upodobań.

Jeżeli lubisz 'pierdółki' typu różne petardy, małe fontanny, wirujące bączki to skuś się na Jupitera. Oprócz tych mniejszych rzeczy zawiera też 6 rakiet. W przypadku gdy lubisz rakiety weź Jumbo Jety - mają one ładne efekty, tylko są nieco drogie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja ci tam polecam Jumbo Jet :) Mam je 2 lata z rzędu i nie narzekam :] 6 dużych rakiet za 25 zł :] Wysoki lot i piękne rozpryski :smile: Polecam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jupiter - zabawa bez jakości
Jumbo Jet - wysoka jakość i trochę zabawy.
Jeśli masz w planach kupić jakieś petardy to bierz bez zastanowienia Jumbo jet.
Jesteś z Mysłowic , do auchana w Sosnowcu nie daleko i tam zaopatrzysz się w petardy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak już to jumbo jet ale chyba najlepszym rozwiązaniem było by wziąć moździerzyk z biedronki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Widziałem Twój plan i są w nim uwzględnione dwa zestawy kung fu. Dlatego będziesz miał dużo drobniejszych artykułów i radziłbym Ci kupić JumboJet-y. Miałe, zestaw jupier i widziałem rakiety JumboJet. Te drugie mają trochę lepszy efekt.
W zestawie jupiter też znajduje się 6 rakiet. Mają one mniejsze efekty, ale znajdziemy w nim sporo petard trzy fontanny i rzymskiego ognia.
Mój głos padł na JumboJet-y :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bierz JumboJeta,rok temu go miałem :] Mój kumpel kupił Jupitera bo mowił,że lepsze rakietki(zależało mu głównie na rakietkach) ale jak zobaczył JJ w akcji zmienił zdanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Felix

Polecam ci kupić rakiety Jumbo Jet ;) mają dużo ładniejsze rozpryski od tych rakiet z jupitera
jeżeli ci zależy na efektach to bierz je :) jeżeli zaś chcesz sie pobawić
to weź zestaw jupiter bo w nim masz wiele ciekawych pierdółek ale rakiety
z niego nie są takie dobre jak jumbo jet co za tym idzie jupiter
jest mniej efektywny od rakiet Jumbo Jet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Właśnie ja mam w planach Moździerza , Sfinx'a , hot , arctic , 2x kung- fu i nie wiem co wsiąść do tego...


no i do tego najlepsze będą rakiety Jumbo Jet bo już będziesz miał wiele zabawy z Kung-Fu takie jest moje zdanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Właśnie ja mam w planach Moździerza , Sfinx'a , hot , arctic , 2x kung- fu i nie wiem co wsiąść do tego...


Właśnie :] W Kung Fu masz już pare pierdółek :] A rakietek lepszych Ci brakuje :P Bierz JumboJeta bo to lepszy wybór.A jak pierdółek za mało to na pewno masz jeszcze kasę na jakieś petardy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli wybierasz zabawę i średnie efekty - bierz jupitera.
Jeśli wolisz średnią zabawę i świetne efekty - bierz jumbojety. (Miałem rok temu i sobie je chwale.)
Ja bym kupiłe za te pieniądze 2 zestawy kung-fu, rakiety mają fajne, dużo zabawy etc. Z resztą... rób co chcesz :), ja tlyko doradziłem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie biercie Jumbo jeta słabsze rozpryski ma niz możdzież.6 rakiet mało a w mozdzierzu 12 kul.Jupiter się opłaca normalnie to on kosztuje 35 zł po odpowiednikiem Goliata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...