Jump to content

[LudwiczekR] Stuff 2022/2023

LudwiczekR
 Share

Recommended Posts

Witam szanownych Forumowiczów

Zacząłem polowanie na noworoczne promocję i wyprzedaże. I w poznańskiej firmie ArkaFajerwerki.pl dokonałem następujących zakupów czterech różnorodnych wyrzutni: jedną 20mm oraz trzy 30mm. Oglądając filmiki zamawianych wyrzutni bardzo zaciekawił mnie ten Sajgon oraz dodatkowo stosunkowo pozytywne opinie na naszym forum jakie czytałem o tej baterii. Także udało mi się w Arce zdobyć ostatnią sztukę jaką posiadali. Jako że moje pierwsze w tym roku zamówienie trochę kosztowało to należał mi się gratis i wziąłem niby najdroższy - paczkę petard Wild Bull Dog Triplex'a. Potem jak na youtube obejrzałem testy tych petard przez Piro Manów to żałowałem że taką manianę zamówiłem jako gratis (bo były zapewne lepsze) z 0,15g prochu na petardę i ogromną ilością tektury.

Cóż ciężko obecnie o solidne petardy na miarę dawnych Achtungów z Hestii ☹️

Oczywiście zaopatrzenie fajerwerków na tegorocznego Sylwestra będzie się powiększało w przeciągu roku - jeszcze w styczniu planuję kolejne zakupy.  

IMG_20220112_214740.jpg

• Like 2

Piękny początek trzy sporej wielkości kochy w tym cudny Sajgon no ten to zrobi robote że hej :) oraz mniejsza kostka od Argento ciekawy wybór, podsumowując to tak twierdze że jest pięknie. I czekam na więcej :D

• Thanks 1

Proszę proszę kolejny się odpalił 🤣🤣 widze ze ceny fajerwerek w sezonie nie tylko mnie przeraziły i każdy kupuje juz w styczniu by tylko było w rozsądnej cenie... to mnie oczywiście bardzo cieszy widze ze zakupiłeś przetestowane pewne kostki które zrobią potężne widowisko... Czekam na kolejne aktualizacje

• Thanks 1

Co tu się rozpisywać klasa sama w sobie

Multicolor Bouquet TXB581 piękna kostka z super kolorami
JW4008 Sajgon jak zrobi sajgon na niebie 
PX-PRO 2 bardzo ciekawy efekt brokatowej korony połączony ze spadającymi listkami, bardzo ciekawie się zapowiada bo kostka raczej niedoceniania na forum :)
AC20-16-10 od Argento nie znam ale jest dużo crackingu więc pewnie będzie zadowalająca a Argento ma dobry jakościowo towar :)

Fanem huku nie jestem i się nie wypowiem, ale pierwsze zakupy oceniam na mega + 30 mm rulez :)

• Like 1

Bardzo dobry początek. Wyrzutnie Sajgon miałem juz bardzo dawno temu, ale z tego co pamiętam to była kapitalna, także udany zakup :) Szykuje się w twoim wykonaniu pokaźny stuff :)

• Like 1