Jump to content
  • 0

Zabytkowy zestaw

Draska
 Share

Question

Witam , ostatnio próbuje znaleźć zestaw z początku mojej przygody z tematem. Ale jakoś mi średnio to wychodzi. Może ktoś coś lepiej pamięta i podeślę jakieś zdjęcie lub nazwe zestawu i importera. 

To był malutki zestawik , sprzedawany w latach 2006/2009 ? W polo markecie , zawierał 4 małe fontanny ,, grzybki ,,  zielony, czerwony , niebieski  i żółty , kartonik z pszczółkami , bodajże parę sztuk motylków , kartonik ruskich cukierasów , 10 małych petard craklingowych w kolorowych sreberkach , i paczkę jeszcze czegoś , tu już ma pamięć nie sięga , świta mi coś że to było od śmieszka.

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Hmm kojarzę coś takiego od śmieszka ale to było sprzedawane w Lidlu za kwotę ok 5zł... Być może nie mówimy o tym samym,jak znajdę zdjęcie starej Lidlowskiej gazetki to wrzucę ale nic nie obiecuję ?

Hmm teraz mi się przypomniało na tych "grzybkach" były takie jakby uśmiechnięte mordki? ?

Edited by Grubbert
  • Thanks 1

• 0

Możliwe że to był mini zestaw N12-SM od śmieszka kojarzę je po grzybkach bo w zeszłym roku kupiłem jeszcze go na fajerwerkilider ale teraz go już niema niestety

• Thanks 1

• 0

Tak właśnie  N12-SM  ! Dziękuje

Jednak 4 fontanny , 4 motylki i 3 bączki , nie wiem skąd ja te ruskie cukierasy dopisałem hah. 

Ciekawe czy jeszcze gdzieś idzie dostać ten zestaw ?

• 0

w zeszłym roku kupiłem go na fajerwerki lider ale teraz nie ma go na stronie. Mógłbyś napisać do nich e-maila bo nie raz na magazynach mają leżeć jakieś ostatnie sztuki ja na przykład w zeszłym roku w kwietniu kupowałem od nich cyrkoblitze na e-maila bo na stronie nie mieli polecam spróbować albo na forum napisać że z chęcią kupię taki zestaw

• Thanks 1

• 0

Pomyślę , w sumie napisać na meila zapytać zawsze można ?

A na pamiątkę taki zestawik by się przydał