Skocz do zawartości

[killerpogro] Moje zbieractwo ,,piro" w 2021. KillerPogro


killerpogro

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Z kolejnym rokiem ponownie przeznaczam niektóre fundusze na pirotechnikę.

Pierwszym zakupem były urządzenia, emitery dźwięku, od kolegi z naszego Forum.

10 paczek Exploder 4

 

1zakup_Easy-Resize.com.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakup drugi, trochę innej pirotechniki, tym razem od Funke. Sharki, bo lubię, reszta na przetestowanie albo do kolekcji za szybkę! :D

10x PS3,  i to, co widać na zdjęciu 

 

DrugiZakup_Easy-Resize_com.thumb.jpg.4cedd35941a039ea4315adb20eeea2c3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na [killerpogro] Moje zbieractwo ,,piro" w 2021. KillerPogro
2 godziny temu, killerpogro napisał:

Jak ogólnie oceniasz początek, Moderatorze? :)

Miałem Explodery 4 dokładnie z tej samej partii 1395-P1-0039/2018 CE 1008. Huk był konkret i za dnia nie czułem różnicy pomiędzy nimi a Dum Bum 5.5 g. Lont był w nich trochę sklejony z bibułą, przez co chwilę trzeba było trzymać go na ogniu, żeby się odpalił. Nikt inny tego problemu nie miał, więc to raczej nie była kwestia całej partii, tylko być może iluś tam paczek z tej partii.

Tuono i Sharki też flara i moc, forma pudełka o tyle dobra, że można schować do kieszeni bez bawienia się w plecaki, czy torby. Różnica taka, że w Tuono dochodzi tytanowy rozprysk.

Biorąc pod uwagę powyższe, początek oceniam pozytywnie.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.01.2021 o 20:31, Piro Wiesław Miro napisał:

Druga paczka z PiroMaster/fajerwerki-obornicka?

Tak, właśnie z tego sklepu. Bardzo dobry kontakt z tym sklepem, zadzwonili do mnie w pięć minut po otrzymaniu mejla, w którym zapytywałem o produkty i wszystko przedstawili, wyjaśnili. Nigdzie nie spotkałem się jeszcze z taką dbałością o klienta w internecie. 

W dniu 30.01.2021 o 20:51, Grubbert napisał:

Bardzo dobry wybór emiterów.JCWT mimo małego rozmiaru są mocne i mają bardzo ładą flarę ?

Szkoda mi ich póki co otwierać, może jeszcze dokupię w niedalekiej przyszłości i przetestuję. Ale za to mają super rażący błąd w opisie na tyle opakowania, taki byk, że aż szok! :D 

W dniu 30.01.2021 o 22:01, mantis napisał:

Miałem Explodery 4 dokładnie z tej samej partii 1395-P1-0039/2018 CE 1008. Huk był konkret i za dnia nie czułem różnicy pomiędzy nimi a Dum Bum 5.5 g. Lont był w nich trochę sklejony z bibułą, przez co chwilę trzeba było trzymać go na ogniu, żeby się odpalił. Nikt inny tego problemu nie miał, więc to raczej nie była kwestia całej partii, tylko być może iluś tam paczek z tej partii.

Tuono i Sharki też flara i moc, forma pudełka o tyle dobra, że można schować do kieszeni bez bawienia się w plecaki, czy torby. Różnica taka, że w Tuono dochodzi tytanowy rozprysk.

Biorąc pod uwagę powyższe, początek oceniam pozytywnie.

Dziękuję za przytoczenie własnych wrażeń i podzielenie się opinią.

Z pewnością coś jeszcze dorzucę w tym roku, już może niedługo nawet, wszak chyba trzeba robić jakieś małe zapasy,bo niepewne czasy nam się szykują... I nie tylko jeśli o pirotechnikę chodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cóż to za rażący błąd wykryłeś? Mam gdzieś paczkę ale szczerze powiedziawszy nie chcę mi się tego wszystkiego przewalać aby to zobaczyć :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...