Skocz do zawartości
  • 0

pomoc w ułożeniu pokazu na godzinę 24


PiroSeba

Pytanie

witam wszystkich , chciałbym sie was poradzic w jakiej kolejnosci połączyć wyrzutnie do pokazu ,ja sugerowałem sie troche efektami i czasem strzelania wyrzutni ,pod spodem wypisze wam jak ja bym połączył te wyrzutnie według siebie a wy piszcie co byscie zmienili ,za kazdą uwage dziękuje i pozdrawiam

 

CBŚP 100 strz. PIRO HIT

fire boll 30 mm PIROMAX

2x Revolt PIROMAX

iryd  PIROMAX

carnival night GAO

lunatic KOMETA 

swang KOMETA

big fans colletion PYRO MORAVIA

wizard attack PYRO MORAVIA

crazy TRIPLEX

brocat crown KOMETA

2x silent night TRIPLEX

sorbet Triplex

shooter TRIPLEX 

FINAŁ wszystko jednoczesnie!

3x viserion 2x samum 1x paiting sky

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nigdy w tym nie byłem dobry,ale sugerowałbym nie dawać viserion-ów na finał razem z samumami i tą kątówką.Jak ruszą samum-y to i tak zasłonią większość nieba :D,viserion nawet w ilości 3 sztuk może być po prostu nie widoczny.Może warto zrobić tak z finałem dać 3xviserion a potem resztę? :) Painting na środek a samumy po bokach? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

a wiec myslicie ze zleja sie efekty viserionów i samum?moze i tego nie przemyslalem ale chciałem zeby finał był na wypasie ale czyba zrobie tak ze 

3x viserion i pozniej samum z panting sky

a co myslicie o  reszcie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zdecydowanie się zleją. Samumy zakryją ci ten efekt viseriona. Robiłem kiedys pokazy i użyłem raz xb4003 i raz OR dwa roznego rodzaju i efekt Samumów x3 praktycznie zakrył efekt ORów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...