Jump to content
  • 0

Mały pokaz na sylwestra

Pelson

Question

Przede wszystkim Witam!!! Wreszcie zmobilizowałem się i założyłem konto na tym zacnym forum. Czytam to forum już od paru lat w szczególności gdy zbliża się sylwester. Wielokrotnie posiłkowałem się waszymi stuffami i poradami którymi bardziej doświadczeni forumowicze udzielali innym. Myślałem żeby nawet dla uwiarygodnienia wrzucić tu zdjęcia moich stuffów z poprzednich lat ale nie wiedziałem czy to jest odpowiednie miejsce a już na starcie nie chciałem łamać żadnych regulaminów. Ale do rzeczy...

W poprzednich latach miałem więcej czasu i bawiłem się w przeglądanie forum, sklepów i youtuba na temat fajerwerków jakie warto wybrać w danym roku na sylwestra. Niestety przez tą całą pandemię dużo się pozmieniało i nie dość, że tego czasu mam teraz mało to jeszcze jest wielce prawdopodobne, że sylwestra spędzę w pracy. Ale mimo wszystko i tak nie zamierzam rezygnować z fajerwerków. I tutaj moja prośba... Chcę zrobić kolegom z pracy jakiś mały pokaz. Nie dysponuje jakimś wielkim budżetem ale znając was coś zawsze doradzicie. To teraz kwestie techniczne... Budżet: 1000-1500zł. Fajnie jakby można było z tego zrobić dwa pokazy. Jeden trochę słabszy i drugi mocniejszy. Obowiązkowo muszą być co najmniej dwie muzyczne kostki od pyromoravii. Miałem rok temu i zrobiły na mnie niesamowite wrażenie. Były lepsze niż 50mm które miałem. I stąd też moja kolejna prośba. Chyba wolałbym żeby obyło się bez kostek 50 mm. Bo szczerze to oprócz huku nie robią na mnie większego wrażenia niż solidna 30mm a cenowo wypadają dużo drożej. No chyba, że będziecie mieli faktycznie coś ciekawego do zaoferowania. Oprócz tego w obu pokazach na finał oczywiście wyrzutnia kątowa. Uważam, że kątówki zawsze zrobią wrażenie. Co jeszcze mogę dodać?... Zauważyłem, że ludziom jak i również mi bardzo podoba się crackling. Także obowiązkowo w repertuarze:P A i jeszcze kolejne pytanie. Czy w tym roku również tak fajne są te rakiety od pyromoravii? Mam na myśli te z serii Formula, Panda, Lustik itd. bo niestety lubią się spi.... po roku. Tak jak było z Fantasy Thunder Crackling albo Alcorami. Przy okazji możecie doradzić jakieś rakiety i gadżety do zabawy w kwocie powiedzmy 300 - 400zł ?

To tyle póki co. Przepraszam, że się tak rozpisałem ale wolałem w miarę możliwości szczegółowo opisać o co mi chodzi. Mam nadzieje, że ktoś to przeczyta 😜 Jakby co to w miarę możliwości będę odpisywał bo tak jak wcześniej napisałem z czasem teraz średnio. Pozdrawiam!

PS. Mniejszy ,,pokaz'' mógłby być z trzech kostek a większy z czterech-pięciu. Jeśli się wam chce to możecie też podesłać propozycje jednego pokazu za całą kwotę bo w sumie jeszcze nie zdecydowałem ostatecznie 😜

Edited by Pelson

3 answers to this question

Recommended Posts

• 0

50mm też bym nie brał

A o to moje propozycje:

Duży pokaz:1287096989_FireShotCapture315-Zamwienie-INSFireworks-ins-fireworks_pl.thumb.jpg.db435531789434eb13f26a30e72ad87b.jpg

mały pokaz378273997_FireShotCapture318-Zamwienie-INSFireworks-ins-fireworks_pl.thumb.jpg.aecc9048c730c1ff7e5df4578c860e0f.jpg

Rakiety 1873568429_FireShotCapture321-Zamwienie-INSFireworks-ins-fireworks_pl.thumb.jpg.ca725ebaa56184dcf0ca61c9e16cfcb0.jpg

To moja propozycja. akurat się złożyło, ze w jednym sklepie ale nikt mi nie zapłacił xD

• 0

Przeglądnąłem wszystkie kostki i niektóre pozycje rewelacyjne. Tylko co to za sklep? :P Bo ceny mają dobre...

PS Już wiem co to za sklep. Nigdy jeszcze od nich nie zamawiałem więc zawsze musi być ten pierwszy raz. Poczytam opinie i zdecyduje. Ale wielkie dzięki bo niektóre pozycje za tą cenę które oferują obowiązkowo w pokazie!

Edited by Pelson
  • 0

Jeden rabin powie tak a inny inaczej
Opinie o tym sklepie są różne ale jak najbardziej jest legitny. Ja nie miałem nigdy z nimi problemów a niektórzy piszą, że musieli długo czekać na przesyłkę lub załatwienie sprawy. Do sylwestra szmat czasu więc dojdzie. Ja kiedyś zamawiałem w połowie grudnia i też doszło.