Skocz do zawartości
  • 0

Co do 1000 zł?


Tednick

Pytanie

Cześć. Nie udzielam się na forum ale czytam wszystko z dokładnością :D

Mam dylemat co do stuffu na ten rok, jeszcze nic nie kupilem tak naprawdę, pierdoly, emitery, petardy mam 2 pudełka po butach z zeszłego roku, większość konkretne także to odchodzi. W zeszłym roku miałem kilka, nawet kilkanaście mniejszych i średnich wyrzutni, w tym roku planuje kupić coś konkretnego i uzupełnić to mniejszym stuffem, myślałem o txb012 jako głównym punktem programu, do tego niesamowicie na filmach spodobał mi się dragon head z pm, ale jest tego tyle że ciężko się zdecydować ogólnie widział bym to tak główna wyrzutnia ok 500 zł, za pozostałe 500 reszta stuffu. Być może inaczej proszę o sugestie, podpowiedzi co warto kupić. 

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
28 minut temu, Tednick napisał:

Cześć. Nie udzielam się na forum ale czytam wszystko z dokładnością :D

Mam dylemat co do stuffu na ten rok, jeszcze nic nie kupilem tak naprawdę, pierdoly, emitery, petardy mam 2 pudełka po butach z zeszłego roku, większość konkretne także to odchodzi. W zeszłym roku miałem kilka, nawet kilkanaście mniejszych i średnich wyrzutni, w tym roku planuje kupić coś konkretnego i uzupełnić to mniejszym stuffem, myślałem o txb012 jako głównym punktem programu, do tego niesamowicie na filmach spodobał mi się dragon head z pm, ale jest tego tyle że ciężko się zdecydować ogólnie widział bym to tak główna wyrzutnia ok 500 zł, za pozostałe 500 reszta stuffu. Być może inaczej proszę o sugestie, podpowiedzi co warto kupić. 

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :)

Hmm no budżet konkretny. Sam jakimś profesjonalistą nie jestem, ale celowałbym w Tropic pro lub w serię PX-PRO od Piromaxa. Mają fajne wyrzutnie z których można coś ciekawego dla oka złożyć. Ewentualnie możesz rozważyć jakiś DSO, ale żadnego nigdy nie miałem więc się nie wypowiem (moja opinia byłaby na podstawie tego co bym zobaczył na filmach :D). Ja osobiście kupuję po prostu kostki, które mi sie podobają i w miarę do siebie pasują, a potem łącze je lontem i pokaz gotowy xD Dragon Heada już jednego kupiłem, drugi zapewne wjedzie na Black Friday bo ciekawa opcja. Do tego coś z Klaska. Możesz zobaczyć serię wyrzutni Signature Range właśnie od nich. Co do rakiet, to ciekawe są te od klaska z wyżej wymienionej serii Signature Range. Do tego RocketBall od Piromax. Natomiast podejrzewam, że inni koledzy z forum doradzą lepiej niż ja więc nie sugeruj się tylko moją opinią ;) :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co sądzicie o bateriach od Klaska BIG Brother albo BIG one? Wyglądają fajnie za tą cenę, zmieniłem koncepcje :D Jednak będzie coś innego

PS. Czy jest jakiś kod w PiroArt? 

 

Edytowane przez Tednick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Byłyby fajne gdyby miały układ mieszany albo przynajmniej prosto kątowy

 

Kody są 

Forumfajerwerki

Machony

Ale obecnie dają tylko 5%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Miałem kupić tb012 ale jednak jako "show" zainwestuje pół ceny a drugie pół pójdzie na 50" :D Jakieś propozycje ciekawych wyrzutni do 50 zł? 100? Jest tego tyle że nie mogę się zdecydować, właśnie układam koszyk 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...