Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
damian7878

Najgłośniejsze petardy,emitery

Question

Witam☺.O ile bardzo dużo wiem o wyrzutniach,rakietach czy moździerzach(choć ich już praktycznie nie ma😅),orientuje sie dobrze w fontannach czy rzymskich ogniach o tyle przez ostatnie lata odsunąlem sie trochę od petard,spadlo troche zainteresowanie nimi ale w tym roku chce kupic najlepsze i najgłośniejsze...Ktore aktualnie sa najmocniejsze?Zapraszam chętnie  do dyskusji 😃

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0

No to powiem tak:

To jest bardzo subiektywna ocena.

Ja np strzeliłem wczoraj Signalosem 2.0 i 3.0 i huk jaki był był nie wiele słabszy albo taki sam jak Funke :)

Musiałbyś kupić petard za 300 zł i sam sobie strzelać i zobaczyć które dla Ciebie są naj naj.

• 0
2 minuty temu, Bartekeuro napisał:

No to powiem tak:

To jest bardzo subiektywna ocena.

Ja np strzeliłem wczoraj Signalosem 2.0 i 3.0 i huk jaki był był nie wiele słabszy albo taki sam jak Funke :)

Musiałbyś kupić petard za 300 zł i sam sobie strzelać i zobaczyć które dla Ciebie są naj naj.

Zdaje sobie z tego sprawę,że tak byłoby najlepiej z tym,że ja wolę taką kwote przeznaczyć na wyrzutnie☺.Dlatego tak postanowilem,ze kupie sobie coś dobrego do max 50zł😅

• 0

Najgłośniejsze jakie dostaniesz to Scream 10s, funkenschlag 10 i Butterfly crackery :) Scream 10s masz 3 sztuki w opakowaniu moc jest bardzo duża + do tego pisk, funkenschlagi też są bardzo mocne i do tego mają piękną długą flarę a ostatnie Butterlfy Crackery to zwykłe petardy papierowe 10 sztuk w opakowaniu z gramaturą od 7 do 9g nec na petardę, te trzy modele co podałem będą znacznie lepsze niż petardy typu dumbum 5g, tb5 itd tylko wiadomo cena jest spora ale warto :)

• 0
24 minuty temu, Mroczny napisał:

Najgłośniejsze jakie dostaniesz to Scream 10s, funkenschlag 10 i Butterfly crackery :) Scream 10s masz 3 sztuki w opakowaniu moc jest bardzo duża + do tego pisk, funkenschlagi też są bardzo mocne i do tego mają piękną długą flarę a ostatnie Butterlfy Crackery to zwykłe petardy papierowe 10 sztuk w opakowaniu z gramaturą od 7 do 9g nec na petardę, te trzy modele co podałem będą znacznie lepsze niż petardy typu dumbum 5g, tb5 itd tylko wiadomo cena jest spora ale warto :)

Dziekuje za podpowiedź.Troche się pozmieniało😁.Jeszcze z 2-3 lata temu to najwięcej się słyszało o dum bumach i robotsach😁.

14 minut temu, Bartekeuro napisał:

Delova Rana i Vipery 2 też są bardzo głośne.

Dzięki Bartek☺

• 0

Signalosy to najlepszy obecnie kompromis huk /cena? Jak wypadaja w porownaniu do duzych fp3 jorga? Myslalem o tych z tytanem czy sa sporo slabsze od 2.0 i czy sa glosniejsze jak jcO5 ? Czy warto wybrac re z tytanem kosztem huku? Najlepsze jakie mialem to stare fp3 , txp859 i bomb bon jak przy noch signalosy?

Edited by Homer