Skocz do zawartości

rakiety hestia vs jorge co myslicie?


traviu

Rekomendowane odpowiedzi

Po sylwestrze stwierdzam że lepsze rakiety ma Jorge, szczególe te duże, bo z małymi to różnie bywa. Ale nie oznacza to, że Hestia ma słabe rakiety, są dobre ale w starciu z Jorge nie ma co porównywać. A więc jeśli chodzi o mnie to na przyszłość rakiety tylko z Jorge!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak.Miałem na sylwestra rakiety i Hesti i Jorge.Z Hesti to były te największe.I szczerze mowiąc zawiodłem się.Lepsze od nich już były nawet rakietki VooDoo które miałem w tamtym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tego sylwestra miałem rakiety i z jorga i z hesti i tak:
z hesti miałem spore rakiety a z jorga mniejsze bo tylko z Kung-Fu no i te z z jorga są dużo lepsze niż z hesti a myślałem że efekt będzie niezły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem juz tu ale chciałbym coś dodać po przeczytaniu waszych postów


ja to niemam za dużo kasy więc kupuje tylko jorge i SP , ewentuelnie pikolaki z hesti ...
Jak porównać rakietę red colour z taką o tylko dwa ray więkrzą to pojedynek jest wyrównany , ale tylko efektem ale pojedynek ończy się 2 : 1 dla jorga bo cena jest dwa razy niższa niż hesti . Więc jak robisz pokaz i niemasz funduszu większego niż 200zł to produkty tylko JORGE !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakiety Hestia - Beznadziejne rakiety,w tej firmie nie liczy sie wielkość rakiety , każda ma taki sam efekt , niewiem nawet za co płacimy kupując te rakiety.

Rakiety Jorge - Przemyślane efekty , dobre ceny , duży wybór rakiet i efektów.

Zdecydowanie lepsze rakiety to rakiety firmy Jorge.

PS. Witam wszystkich urzytkowników :wink: to mój pierwszy post na tym forum.
Myśle że dobrze mnie przymiecie.
pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to już nudne i rzeczywiste ale nie będe orginalny mam takie samo zdanie jak wy, a o to przykład w tym roku kupiłem z hestii rakietę która była większa od rakiety z jorga. No i oczywiście w efektach wypadły podobnie ta z hestii poleciała może troszke wyżej ale efekt bardzo słaby jak na jej rozmiary, natomiast ta z jorge miała lepszy huk i rozprysk. Także odradzam kupowania rakiet z hestii. Co do rakiet to Jorge wymiata :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w tym roku kilka rakiet z hesti i to dość spore ale efekty mizerne, juz wiecej nie kupie rakiet hesti jedynie jorge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to już nudne i rzeczywiste ale nie będe orginalny mam takie samo zdanie jak wy, a o to przykład w tym roku kupiłem z hestii rakietę która była większa od rakiety z jorga. No i oczywiście w efektach wypadły podobnie ta z hestii poleciała może troszke wyżej ale efekt bardzo słaby jak na jej rozmiary, natomiast ta z jorge miała lepszy huk i rozprysk. Także odradzam kupowania rakiet z hestii. Co do rakiet to Jorge wymiata :grin:


Z hukiem to się nie zgodzę, bo rakiety z Hestii mają naprawdę bardzo mocny, fajny huk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Miałem wiele razy zanim zaczełem bawić się w zamawianie piro przez internet masę fajerwerków Hestii i Jorga. Jako pierwsze miałem rakiety Jorga a Hestii później, stwierdzam że jakościowo lepsze są Jorgowskie :)

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...