Jump to content

Pilne! Proszę piromanów o wsparcie pokazu w moim mieście!


Horonak

Recommended Posts

Witam was użytkownicy forum :) Piszę do was o pomoc!!! Burmistrz mojego miasta założył na fb ankietę dotyczącą pokazu fajerwerków. Pyta w niej mieszkańców o to czy chcą aby w przyszłym roku odbył się normalny pirotechniczny pokaz lub coś innego np.(pokaz laserów). Wynik ma być ostateczny i miasto się do niego zobowiązuje. Aktualnie trwa głosowanie jeszcze przez kilka dni i wynik na tę chwilę to 44% za piro a 56% za laserami :(Lecz różnica to około 200 głosów, więc wszystko się może zmienić. Dlatego podsyłam wam linka do ankiety  https://www.facebook.com/puzniecki2018/posts/2227479340630257 i proszę każdego kto ma fb o głos na piro. Dużo osób przegląda to forum więc liczę na pomoc. Z góry dziękuje!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Obawiam się, że nic nie zdziałasz :/forum na ten moment nie ma takiego przebicia, a głosy na pokaz laserowy nadal rosną, bardzo dużo miast robi teraz właśnie takie ankiety i niestety fajerwerki przegrywają sporą liczbą głosów.

Link to comment
Share on other sites

Chyba masz rację. Procentowo nic się nie zmieniło dalej 44% na 56% :( Jeszcze niby 4 dni ale cienko to widzę. Ale wolałem chociaż spróbować, najgorsze, że jak już raz usuną pokaz to już pewnie na zawsze, bo nie będą chcieli więcej robić bo im to na rękę.  Lecz dalej można głosować i dalej o to proszę kto ma fb :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...