Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Kilka pytań


DragsteR.

Pytanie

Witam, miałbym kilka pytań:

1. Która rakieta leci najwyżej i jaka jest jej cena? (Rok temu kupiłem 1 Big Day za 20zl - opłacało sie? Czytając forum ktoś napisał, że jest taka rakieta 3-strzałowa co leci na ok. 100m i jest za 68zł. U mnie w hurtowni Jorge jest taka za 25zł :twisted: Czy jest ona lepsza od Big Daya i czy leci wyżej? - chodzi mi o tego czarnego Big Daya z czarną zatyczką na lont, taki jakie ma mpiwowski w stuffie na zeszły rok, bo widziałem już różne rakiety pod ta nazwa. I jeszcze 1 sprawa: w tejże mojej hurtowni Jorge jest taka jedna niespotykana rakieta wyższa i większa od np. Big Daya. Jest z tego co pamiętam srebrna i chyba nie ma na niej żadnej naklejki ale jej kij śmiało mógłby posłużyć za tyczkę dla pomidorów :twisted: Jej cena to 40zł. Zapodajcie o ile możecie wszelkie informacje na jej temat co to by mogło być ;]

2. Jaka petarda - może być na zaryske lub na lont - ma największy huk? Z tego co miałem najgłośniej wybuchały takie czerwone z grubym lontem za 1zl (tylko produkty z Jorge) xF

To na razie tyle.. Jeśli nasuną mi sie jeszcze jakieś pytania, będę je dawał w tym temacie. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...