Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
marikus

Pytanie nowicjusza

Polecane posty

Witajcie, Jeśli to zły dział to prosze o wyrozumialość.

Możecie mi powiedzieć czy w warunkach domowych mozna osiągnąć poniższy efekt. Jeśli tak to co trzeba kupić:

mjvf55xt.jpg

3 godziny temu, marikus napisał:

Witajcie, Jeśli to zły dział to prosze o wyrozumialość.

Możecie mi powiedzieć czy w warunkach domowych mozna osiągnąć poniższy efekt. Jeśli tak to co trzeba kupić:

mjvf55xt.jpg

Co masz na myśli pisząc "domowych"? Jeśli chcesz robić homemade to tutaj nikt Ci w tym nie pomoże no i nie radzę się za to zabierać xD

Wracając do tematu, na obrazku masz efekty profesjonalne czyli [szelki, kostki 2" i wyzej] produkty komercyjne raczej nie mają takich efektów, jeśli chcesz coś co podobnie z wyglądu będzie strzelało i nie wymaga pozwolenia to zainteresuj się kostkami 2" pyromoravia, klasek, kometa, sp, piromax, jest spory wybór na 100% znajdziesz coś odpowiedniego ;) ewentualnie bazooka od piromaxa ale czy warto... to już sam musisz sobie odpowiedzieć na to pytanie. [No i zawsze możesz kupić na zagranicznych stronach internetowych ale to już  zostawiam bez komentarza] To chyba tyle co miałem do napisania :D

Na zakup takich szelek potrzebujesz koncesję a na odpalenie zgodę wójta/burmistrza.

Można też zdobyć taką pirotechnikę inną drogą ale jaką nie będę pisał bo to nielegalne.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować