Skocz do zawartości

Amatorski pokaz [Patrick] - sylwester 2017/2018


Patrick

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich po dłuższej przerwie :) W tym roku, z uwagi na ograniczenia prawne związane z dużymi setkami, postawiłem po raz pierwszy na zrobienie amatorskiego pokazu, którego efekty widoczne są w poniższym filmie. W pokazie wykorzystałem następujące wyrzutnie:

1) Jorge JW06 Kasjopeja (1x)

2) JorgeJW07 Mars (2x)

3) Kometa P7301 Liban (2x)

4) Jorge JB-1 Thunder King (5x)

5) Piromax PXG201 Thunder Air Bomb (8x)

6) Jorge JW08 Wenus (2x)

7) Jorge Jw90

8) Pyro Moravia Fireworks - NS116020 - American Collection (2x)

9) Triplex TXB074 Viserion (1x)

10) Pyro Moravia PS15256 New Altitude A (1x)

11) Triplex txb023 Sorbet (1x)

12) Klasek SS30D Dum Bum single shot (4x)

13) Piromax Pxb3613 Fireball XXL (1x)

14) Triplex txb022 Spektrum (1x)

15) Triplex txb475 Painting sky (1x)

16) single line 10s salute (4x)

17) Piromax PX-PRO 8

 

Małe wyrzutnie na początku filmu nie robią dużego wrażenia (były tylko na rozgrzewkę), ale z czasem pokaz się rozkręcał, dlatego zachęcam do obejrzenia całego filmu. Wszystko łączyłem standardowym visco, gdyż nie dysponuję systemem, ale o dziwo udało się uniknąć przerw.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny i dobrze zaplanowany pokaz, tym bardziej ze robiony na visco szacun!. Male kostki na początku tylko podkręcają wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny i dobrze zaplanowany pokaz, tym bardziej ze robiony na visco szacun!. Male kostki na początku tylko podkręcają wszystko.

 

Cieszy mnie, że się spodobał. Oczywiście na żywo wrażenia były jeszcze lepsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze pełen szacunek, kostki znakomicie dobrane i aż się nie chce wierzyć że robisz to na visco z miłą chęcią bym to zobaczył na żywo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...