Skocz do zawartości

Unboxing / Stuff 2017/2018


Majorex

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, Siemanko !

Jest to mój pierwszy post,
w którym zaprezentuję swój
tegoroczny unboxing fajerwerków.

Poniżej w poście będę dodawał kolejne
unboxingi oraz to co kupiłem
w sklepach stacjonarnych.
Pozdro :christmascool:


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałeś być oryginalny z tą czcionką ale słabo wygląda i jeśli chodziło Ci o to żeby nie czytać opisu to Ci wyszło jestem jednym z tych co tego nie przeczytał ;):P A odnośnie paczki to mało ale efektownie ;) Zobaczyłem kolejne filmiki i widzę drobnicę też jakaś masz :) Jest efekt jak i zabawa czyli tak jak lubię stuff według mnie dobrze ułożony i myślę że bd miał co robić w sylwestra i bd zadowolony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź i opinię Fire :)

 

Chciałeś być oryginalny z tą czcionką ale słabo wygląda i jeśli chodziło Ci o to żeby nie czytać opisu to Ci wyszło jestem jednym z tych co tego nie przeczytał ;):P A odnośnie paczki to mało ale efektownie ;) Zobaczyłem kolejne filmiki i widzę drobnicę też jakaś masz :) Jest efekt jak i zabawa czyli tak jak lubię stuff według mnie dobrze ułożony i myślę że bd miał co robić w sylwestra i bd zadowolony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff niczego sobie, na razie widzę ze postawiłeś na sam efekt. Masz dwie całkiem fajne wyrzutnie od Gaoo i dwie mniejsze od Piromaxa, paczkę thunderów które są bardzo fajne. Nie zabrakło rakietek których nie znam w ogóle jak wypadają w praniu. Dokup jakieś fajne emiterki dźwięku i będzie ok. Czekam na dalszy rozwój Stuffu. A i jakbyś mógł to staraj się foty bardziej robić tego co masz, bo to jest lepiej tutaj Przyjmowane, Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

A tak na poważnie to po co Twoja dziewczyna występuje w tych filmach z unboxingiem? Wydaje się być średnio zainteresowana tematem fajerwerków/ pirotechniki i nawet nie wyraża tam jakiejś swojej opinii. Trochę to wygląda na takiego clicbaita '' a nagram film z dziewczyną bo jest ładna to więcej osób kliknie". Osobiście nigdy nie ogarnę fenomenu filmów typu unboxing wszelkiego rodzaju. Mam nadzieje, że nie odbierzesz mojego komentarza jako jakiegoś hejtu czy ataku w Twoją stronę, po prostu nie widzę sensu w nagrywaniu czy też w przypadku widzów- oglądaniu jak ktoś otwiera karton z przesyłką, do tego z dziewczyną która jest obok żeby się tylko uśmiechać.

 

P.S. Masz naprawdę ładną dziewczynę ;)
P.S 2 Zerknę na Twoje inne filmy np z jakichś testów, może bardziej mnie zainteresują, pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merik - Występuje razem ze mną bo też lubi pirotechnikę - serio :).
Być może na filmie to tak wyglądało, oraz z racji tego , że mało się udzielała.
Obecnie na filmach jest inaczej, bo serio ludzie mogliby odebrać to tak jak Ty , lub że się wstydzi :P.
Jasne jak najbardziej szanuję Twój komentarz- jest na poziomie wysokiej kultury - to się ceni ! :)
Korzystając z okazji życzmy Wesołych Świąt ! i poniżej wpada filmik ze Stuffem :)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...