Skocz do zawartości

[capodanno] Fajerwerki na Sylwestra 2016/2017


capodanno

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Grudzień już trwa, a na forum przesiaduje już ponad 100 użytkowników, co oznacza że najwyższa pora pomyśleć o swoim nowym stuffie :)

Podobnie jak rok temu, zamówienie złożyłem w sklepie www.piroart.eu, który gorąco polecam. Paczka dotarła do mnie w 45 godzin, a w jej środku znalazły się bonusy, za które serdecznie dziękuję :)

Teraz przejdźmy ad rem. W moim stuffie, jak przed rokiem, położyłem główny nacisk na wysokiej jakości efekt, dlatego pominąłem rakiety i moździerze na rzecz wyrzutni. Nie oznacza to bynajmniej, że zabraknie rzeczy do zabawy! W sierpniu "podpiąłem się" bowiem pod zakup, jakiego w hurtowni INS w Krakowie dokonał mój dobry kolega, piropiotr223, którego pozdrawiam. Zaopatrzyłem się wówczas przez niego w Magmę i zdecydowałem o rozebraniu jej na single shoty, co okazało się rozwiązaniem znacznie bardziej ekonomicznym, aniżeli kupno rakiet, którymi przez lata już się nastrzelałem.

Wartość mojego zakupu wynosi circa 320 zł, co czyni go moim największym pirotechnicznym zamówieniem (póki co).

Oto zdjęcia:

http://i63.tinypic.com/bgydq9.jpg

http://i65.tinypic.com/tahuky.jpg

 

Oto skład mojego stuffu (od najmniejszego do największego produktu):

- JC01S Piccolo Corsair

- Explosive I

- JC09 Triangle Cracker

- 303 Lady Cracker

- P0003 Żuki

- JC05 FP3 Small

- FP3

- RC5

- TXP859 Super Cracker

- CF1604 Nite Buster

- TXB245 Mojito

- TXB047 Anarchy

- PXB2108 X-Type

- TXB021 Tourbillon

- PXB3905 Kewlar

Bardzo proszę o komentarze, uwagi i pozdrawiam :)

Capodanno (Piotrek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupy bardzo interesujące.To jest rzadkość w moim przypadku,ale z twojego zestawu wyrzutni nigdy nie miałem choćby jednej.Jestem bardzo ciekawy kewlara.Mam nadzieję,że zdasz relację.Stuff może się podobać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Kewlar dość często w tym roku się powtarza w stuff'ach. Są i petardy, są i wyrzutnie, będzie co robić, a i z wyrzutni piękne widowisko się szykuje, czyli tak jak należy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo ciekawych kostek :) mi się podoba a co dostałeś w gratisie. ?

W gratisie dostałem wyrzutnię Nite Buster od Europyro i karabinki Lady Cracker :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na [capodanno] Fajerwerki na Sylwestra 2016/2017

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...