Skocz do zawartości

[Barpek] Stuff 2015/16 PiroArt.pl


Barpek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co tu dużo pisać - około 500 zł, zamawiam z kolegą, wstawie zdjęcie swojego stuffu jak przyjdzie :)

 

fb79690d9dad76b0med.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

65de7bae2cb5c30fmed.jpg
71000620191591e0med.jpg

No i stało się, paczka przyszła wszystko pięknie ładnie zapakowane. Do moich zakupów dostałem miłe gratisy oraz dwie petardy luzem, wyglądają jak szaraki ale nie ma na nich symbolu. Wie ktoś co to może być?
Za moją część zapłaciłem ok. 270zł po rabatach. Polecam gorąco PiroArt no i zapraszam do komentowania oraz krytyki jakiegokolwiek rodzaju.

Pozdrawiam Barpek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No więc tak jestem po strzelaniu i co? Banan na twarzy :) Lanzarote mega dynamiczna kostka z dużymi efektami jak na kaliber. Viserion mega nowość i mega pozytywnie, do tego poszedł marsik i było ideolozo. Mayan zrobił totalny rozp**rdol, salwy leciały dużo szybciej niż powinny i cała kostka trwała może 10 sekund ale za to efekt nieziemski, nakładające się salwy wygrały wszystko. Aron i Peony jak najbardziej na+, małe kosteczki ale efekt bardzo fajny. Do tego Sensation, też nowość dla mnie no i bardzo fajnie strzelała - duże rozległe efekty. Pół osiedla na balkonach krzyczące i skandujące "jeszcze więcej" to chyba dobrze prawda? :) Ogólnie show uważam za udane, wystrzelany jestem chociaż chciałbym więcej i więcej ale cóż. Zostawiłem petardy a co o nich mogę powiedzieć? txp859 nowa poligrafia ale moc ta sama, szaraki jakieś wybrakowane bo txp859 biły je na głowe. RC5 fajna petarda z dość dużą mocą jak za takie pieniądze. Odpaliłem parę fp3 z 2012 i dumbum. FP3 oczywiście bije na głowe dumbum nie tylko gramaturą ale też basem. Powiem jeszcze raz, Mayan zrobił robotę. To tyle ode mnie. SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...