Skocz do zawartości
  • 0

Plany 2015/2016


miszaq92

Pytanie

Witam, przygotowałem pewny schemat stuffu jaki interesuje Mnie na Sylwestra 2015/2016, również proszę o pomoc w ewentualnych zmianach. Zależy mi na różnorodności efektów dlatego proszę o wypowiadanie się. Oto co przygotowałem:

 

JW08 wenus

JW07 mars

JW06 kasjopeja

JW05 pluton

JW03 solaris

macrocosmos 1 i 3

JW90

JW4060 styx

JW26 katmandu

JW25 cudak battery

SB9858 Guliwer

RSB734 Samuraj

JW20 don't worry be happy

JW5020 show box

TXB592 Sky Brocade

JW5002 Super Show

 

druga opcja:

 

 

JW08 wenus

JW07 mars

JW06 kasjopeja

JW05 pluton

JW03 solaris

JW90

JW4060 styx

RSB734 Samuraj

JW5020 show box

JW5002 Super Show

YHW009 SONG

JW407 The Legend

 

+ to co dostanę z promocji za złotówkę, zależy mi na różnorodności. Może zrezygnować z kilku mniejszych na rzecz większych? Proszę fachowców o pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witaj ja osobiścue wybrał bym 1 opcje widzę tam kostki jorge jw07 bardzo dobra kostka jak na swój kaliber miałem ją i polecam. Odpuścił bym sobie raczej samuraja bo jak na kaliber 25mm nic dibrego mi w tym roku nie pokazał. Więc tak jak mówie bardziej do mnie przemawia zestaw 1 :-D

 

Pozdrawiam janpiroman ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

dzięki za odpowiedź :) Najbardziej się zastanawiam czy postawić w większości na te mniejsze kostki i dać 2-3 większe czy po prostu zbalansować to pół na pół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

dzięki za odpowiedź :)/> Najbardziej się zastanawiam czy postawić w większości na te mniejsze kostki i dać 2-3 większe czy po prostu zbalansować to pół na pół

Postaw na kostki kalibru 30mm, gwarantuje, że w 100% będziesz zadowolony z tej decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

dzięki za odpowiedź :)/> Najbardziej się zastanawiam czy postawić w większości na te mniejsze kostki i dać 2-3 większe czy po prostu zbalansować to pół na pół

 

Ja w tym roku wywnioskowałem że kupowanie mniejszych kostek traci sens jeżeli się nie robi pokazu. Przy takim budżecie jaki masz przewidziany (wnioskując po ilości wyrzutni) celował bym w wyrzutnie od średnich w górę (tzn. pominął bym małe), chyba że masz w planie pokaz. W innym wypadku będziesz miał więcej odpalania niż podziwiania :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

celowałem się na pokaz, ale myślę że wole pojedyncze odpalanie. Ktoś mógłby doradzić dobór kostek o różnorodnych efektach kalibru 30mm włączając już jw5020 i jw5002 do 700zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja tam wybrałbym bez wahania pierwszy zestaw. Ale nie postawiałbm tylko na kostki od jorge, wypróbowałbym inne kostki od innych importerów, polecam Ci triplexa ewentualnie kilka kostek od komety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...