Skocz do zawartości
  • 0

Widowiskowy zestaw ok. 150zł?


Kliker

Pytanie

Cześć,

chciałbym na tegorocznego sylwestra zmontować sobie jakiś zestaw za ok 150zł - wiem, że to nie są kokosy i dla profesjonalistów z forum to pewnie śmiechowe pieniądze, ale mimo wszystko chciałbym spróbować za tę cenę zrobić możliwie najbardziej widowiskowy zestaw. Priorytetem nie jest dla mnie liczba strzałów tylko wygląd więc w konkurencji super-hiper-wyrzutnia-5000-niewidocznych-strzałów vs. wyrzutnia z 15 ładnymi, rozłożystymi wybuchami zawsze wygrywa to drugie :) Proszę o dobór wyłącznie z marketów naziemnych, bo z Internetu już się niestety nie wyrobię.

 

Rok temu wziąłem wyrzutnię London z Europyro w Kauflandzie + moździerz z Inter Marche i byłem bardzo zadowolony, bo ta pierwsza naprawdę robiła mega show, a kulki moździerzowe pięknie wybuchały. Co moglibyście polecić w tym roku? Z tego co widziałem, Lidl i Biedronka dały standardową ofertę, która może i jest solidna, ale jednak zupełnie nie tego szukam, bo lubię, kiedy na niebie dużo się dzieje, a oferty tych dwóch marketów dają raczej mało widowiskowe wyrzutnie. Z góry wielkie dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

150zł to wcale nie tak mało.

Z lidla to tak:

Wyrzutnia super bomba Duża i piękna kostka która zapeqni Ci niesamowity finał.

3 rzymskie ognie po 7.99

Kaufland:

Fireworks over Berlin za 19.99. X2 Super kostka w niesamowicie niskiej cenie.

Biedronka:

Mała wyrzutnia za 11.99 Po mimo małej ceny i niedużej ilości strzałów naprawdę daje rade.

 

A za reszte to wziąłbym na przykład rakiety gracie lub coś do zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeżeli liczysz na rozłożyste efekty to bierz rakiety 2,5 z kauflanda za 15 zł ale to jest tylko taka alternatywa zamiast rakiet gracie i np wyrzutni z biedronki a reszta jak kolega wyżej napisał. Z czego się niemyle to w e.leclercu widziałem wyrzutnie ashlan od sp 19s a kaliber 47mm cena bodajże ok.150 zł ale według mnie niejest warta swojej ceny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki wielkie za odpowiedzi :)/> Wychodzi więc na to, że zdecyduję sie na zestaw z Super Bombą (o ile jeszcze ich nie wykupili) i dokupię do niej coś spośród (bo zdaję sobie sprawę, że z dostępnością może dziś być różnie):

a) Bond Girl (Lidl)

b) Europyro Platinum (Kaufland)

c) Europyro Fan Power (Kaufland)

 

A do tego kupię jedne Fireworks over Berlin jeśli jeszcze będzie. Jakieś wskazówki/porady odnośnie tego, co z powyższej trójki wziąć albo może coś całkiem innego? :)/> Ja najbardziej skłaniam się ku zestawowi Super Bomba + Fan Power + Fireworks over Berlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak, najlepiej bedzie zestaw z fan power, ogromne efekty i nie aż tak wysoka cena. Weź sobie jeszcze chociarz jednego rzymiaka, wyrzutnia w rurce po prostu i super efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...