Skocz do zawartości
  • 0

Najlepszy wybór


Polee

Pytanie

Witam, chciałbym zapytać się znawców czy dokonałem dobrego wyboru czy złego(wszystko jeszcze można zmienić)

 

Otóż obecnie posiadam jedynie zestaw Jorge Kosmos oraz zestaw Extreme z 4 paczkami petard do zabawy(no i jeszcze paczkę pikolaków oraz 1 FP3 ), kupione w styczniu jako ostatnie sztuki po 2,50 za sztukę za taką cenę cały karton bym wziął hhehe.

 

Jako że nie chce dużo wydać a dużo się bawić , wybrałem prawie wszystko z jednego sklepu Aldi:

 

1.Zestaw Travel Mexico, fajne sprawdzone rakietki jr 2 i j6 , efektowne słoneczko oraz 3 paczki petard. 24,99 zł

2.Wyrzutnia Mission , w tej cenie chyba nic lepszego nie ma w marketach , długo strzela na spokojnie z efektownym finałem na końcu niczym w wyrzutni kątowej. 24,99 zł

3 Dwie , trzy paczki Explosive petardy lontowe, 40 szt. 1,79 zł sztuka.

4. Zimne ognie 0,99 zł

 

Dodatkowo wezmę jeszcze:

5. Hamery z Polo Marketu 7,99 zł

6. Oraz rakietę z kauflanda za 14,99 złotą palmę.

 

 

Sklepy dostępne w mieście: Biedronka, Polo Market, Lidl, Tesco, Netto , Aldi , Dino , Abc , żabka , Kaufland , Nomi , Bricomarche , Carefuor , Piotr i Paweł.

No i bazarki , ale tam są ceny kosmiczne ;)/>

W tym roku nie chcę popełnić błędu z poprzedniego roku kiedy to wydałem 60 zł na moździerz 6 strzałowy z efektami jr4 , 2 rakietki orion, 1 małą z planet i 4 FP3 big.

 

Wesołych , zdrowych i spokojnych świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...