Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×

[steny] Second Stuff 2014/2015 :)


steny

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!!! :xmas_smile:

Jest to mój drugi oficjalny stuff na forum. Chciałem uczynić progres. Mam nadzieję, że mi się udało. :xmas_happy:

W poprzednim roku zabrakło rakiet, więc w tym musiał być to priorytet. Spodobał mi się również moździerz, więc jak dla mnie pozycja obowiązkowa w stuffie.

Miał być: Dobry wulkan+rakiety+moździerz+fajne wyrzutnie+coś hukowego+coś do zabawy przed 12 no i chyba jest jak oceniacie? :xmas_laugh:

 

Diamant P9805 1x

Gold Energy TXF783 1x

Silver Crown P7660 1x

Exploder FL16-01 1x

Song YHW009 1x

Moździerz Magnum 12 kul JW47 1x

Cyrkoblitz JM01 1x

Cyrkoblitz P7021c 1x

Cyrkoblitz U6678 1x

TXP859 3x

Dum Bum P6A 1x

Kamikadze JM02n 1x

Wirujący bączek JM04 3x

Trzeszczące kulki JM05 1x

Zapalniczka żarowa Z1 2x :xmas_laugh:

Za całość z przesyłką zapłaciłem 420,01zł w tym rabat 5%, zamawiałem na piroart.eu. Dostałem gratis paczkę Cyrkoblitz P7021x, Trzeszczące kulki JM05 1x, 2x mały kamikadze W504, Albatrosa JM06 oraz 1x TXR846S też jakaś pszczółka. :xmas_laugh:

Należy również wspomnieć o jednej rzeczy mianowicie początkowo zamiast Silver Crown miała być ta wyrzutnia http://www.piroart.eu/P7237-Manilia/142/, ale okazało się, że jest problem z dostępnością. Dostałem więc możliwość wyboru wyrzutni do 60zł, a zapłaciłem jak za Manilie czyli 50. :D Polecam sklep piroart.eu, szybka przesyłka, dobry kontakt i gratisy. :xmas_happy:

 

69529d9e73bb.jpg

 

Dla porównania fotka z poprzedniego roku:

 

1c7bb9caaf7b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że warto kupić Predatora. Świetne efekty wypuszczane „seriami".

Jakbym miał porównywać tą wyrzutnie do np „Songa" to niewiele jej ustępuje. Rozpiętość efektów oraz huk równie imponująca.

W tym roku postawiłem na „Songa", ale jakbym miał możliwość brałbym w lidlu „Tajfuna". Problem w tym, że u mnie na dolnym-śląsku są inne fajerwerki. Jest Predator zamiast „Tajfuna", a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spory stuffik z piękną kostką, dużymi rakietami z ładnymi efektami oraz dużą ilością zabawy co też jest bardzo ważne w sylwestra, o niczym nie zapomniałeś widać że układałeś stuff z głową co jest bardzo ważne. Ogólnie to 9.5/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mała aktualizacja. :xmas_biggrin:

Jako, że na Dolnym Śląsku nie ma „Tajfuna" poleciałem do Biedry i załapałem się na ostatnią sztukę tej wyrzutni. :xmas_laugh:

Słaby kaliber no ale 100 strzałów myślę, że warta swojej ceny 99zł.

 

7c5459c95830.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...