Skocz do zawartości
  • 0

Witam :)


gkesiak

Pytanie

Wiem że był ten temat już podpięty ale gdy mieszkam w bloku i strzelam na terenie bloku to czy ktoś może wezwać straż miejską ? Mogą mi coś zrobić ? mam 17 lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Wiem że był ten temat już podpięty ale gdy mieszkam w bloku i strzelam na terenie bloku to czy ktoś może wezwać straż miejską ? Mogą mi coś zrobić ? mam 17 lat :)/>

Masz na myśli strzelanie przed sylwestrem?Jeżeli tak to oczywiście że jest możliwość na jakąś kare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak już to Cię spiszą jak to robią miejscy za zwyczaj i np. jeśli komuś w okolicy wleci rakieta przez okno i narobi strat albo podpali się jakiś śmietnik (to tylko dla przykładu) to będziesz głównym podejrzanym wtedy jak spiszą spiszą mają Cię w notesiku ale nie bój d*py mnie i tak spisywali i nic niby gadali, że zadzwonią do szkoły i nic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czy wezwą straż miejską czy policje jedno to samo. Najpierw do rodziców, potem ew. skończy sie to mandatem. Jako że masz 17 lat to nie będą sie raczej wypytywać skąd to masz, bo w przypadku dzieci po 13/14 które strzelają i zostaną przyłapana przez policje to zatrzymany i ukarany zostanie również sprzedawca. To jest wykroczenie, może być upomnienie, ale też i mandat :) Ale skoro już o tym mowa, to nie powinienneś się nawet do tego przyznawać. Miałem już pare takich przypadków i jeżeli chodzi o fajerwerki to polecam uciekać, jeżeli już gdzieś ich widzisz, jak by Ciebie złapali po alkoholu to nie ma porównania. Przy złapaniu z fajerwerkami jest tyle zamieszania że masakra. Tak czy owak strzelać trzeba, mogę powiedzieć tylko, uważaj na siebie :)

 

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

17 lat - odpowiadasz karnie jak dorosły. Mandat nawet 500zł, jeśli strzelasz poza 31.12 i 1.01, tak teoretycznie, oczywiście jak będziesz miał pecha i ktoś zgłosi, a Ciebie patrol złapie na gorącym uczynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

17 lat - odpowiadasz karnie jak dorosły. Mandat nawet 500zł, jeśli strzelasz poza 31.12 i 1.01, tak teoretycznie, oczywiście jak będziesz miał pecha i ktoś zgłosi, a Ciebie patrol złapie na gorącym uczynku.

Dokładnie. Od 17 lat odpowadasz karnie jak dorosły. Mimo że od 18 jesteś dorosły. Poprostu nie daj się złapać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...