Skocz do zawartości
  • 0

wyrzutnia za 250 +zestaw wyrzutni za 250


heniek08

Pytanie

Witam wszystkich Forumowiczów.

Potrzebował bym waszej pomocy

1. Wyrzutnie duże za 250 zł najlepiej jedna wolno strzelająca ewentualnie 2 szt jedna wieksza druga mniejsza.wieksza liczba wyrzutni nie wchodzi w gre bo ojciec lubi raz a dobrze.

2. I tu trudniejsza sprawa. Cos fajnego dla mnie za 250 zl zawsze kupowalem dużą wyrzutnie (150 strzałów) hesti z makro. Ale w tym roku chciał bym spróbować wystrzelić kilka wyrzutni. Prosił bym was o rade jakie kupić chciał bym aby pokaz trwal minimum 2 minuty i był zakończony czymś efektownym.

Jak ewentualnie wyrzutnie połaczyć aby odpalały po kolei czy sobie z tym poradze czy nie kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

1. Wyrzutnia song i jakaś kątówka typu long paradise, szybko, konkretnie i na temat a song napewno zachwyci twojego ojca.

2. No to ja dałbym tak: JW90, show box, tajfun z lidla za 99zł, styx, i może kostka typu tyrant 25sh. 20mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

fajny ten zastaw 2 ale wolał bym wszystkie fajerwerki kupić w jednym sklepie internetowym.

a czy da rade te wszystkie wyrzutnie polaczyc lątem aby strzelały jedna po drugiej w jakiś prosty sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Polecam Ci moją ofertę w bardzo dobrej cenie! :)

 

- JW39 - 55 zł

- JW90 - 35,00 zł

- JW407/JW408 - 130 zł

 

Razem z wysyłką(20zł) wychodzi: 241,00 zł

 

 

Myślę że taki układ bardzo przypadnie widowni. Czas pokazu na tych kostkach to ok. 2 min jak chciałeś :)

 

 

W łatwy sposób połączysz to wszystko lontem (jeśli chcesz to mógłbym Ci go dorzucić gratis)

 

 

Ceny które oferuję są niższe niż na sklepach online.

 

 

Pozdrawiam i zapraszam do zakupów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Polecam Ci moją ofertę w bardzo dobrej cenie! :)/>

 

- JW39 - 55 zł

- JW90 - 35,00 zł

- JW407/JW408 - 130 zł

 

Razem z wysyłką(20zł) wychodzi: 241,00 zł

 

 

Myślę że taki układ bardzo przypadnie widowni. Czas pokazu na tych kostkach to ok. 2 min jak chciałeś :)/>

 

 

W łatwy sposób połączysz to wszystko lontem (jeśli chcesz to mógłbym Ci go dorzucić gratis)

 

 

Ceny które oferuję są niższe niż na sklepach online.

 

 

Pozdrawiam i zapraszam do zakupów!

 

 

ta ostatnia wyrzutnia super dwie pierwsze takie sobie może polecił byś coś bardziej kolorowego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

P7120 Bangkok 36sh - 85 zł

JW 66 - 55zł

JW5023 - 85 zł

JW42 - 70zł

TXB849 - 60zł

 

 

To może coś z tego, czy jeszcze jakieś inne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...