Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Poszukuje wyrzutni ..


Neodo

Pytanie

Był już kiedyś taki temat na forum, nie mam pojęcia jak go odnaleźć. Chodzi o wyrzutnie coś na kształt saturn missiles tylko że ładunki leciały baaardzo wysoko z 3 razy dalej niż saturny i zostawiały złoty ogon i piszczały. Kiedyś miałem taką wyrzutnie od importera DRAGON. było 9 ładunków jak dobrze pamiętam. Wiem , że jakaś firma ma podobną wyrzutnie. W tamtym temacie ktoś chyba nawet ją pokazał. Proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Był już kiedyś taki temat na forum, nie mam pojęcia jak go odnaleźć. Chodzi o wyrzutnie coś na kształt saturn missiles tylko że ładunki leciały baaardzo wysoko z 3 razy dalej niż saturny i zostawiały złoty ogon i piszczały. Kiedyś miałem taką wyrzutnie od importera DRAGON. było 9 ładunków jak dobrze pamiętam. Wiem , że jakaś firma ma podobną wyrzutnie. W tamtym temacie ktoś chyba nawet ją pokazał. Proszę o pomoc smile.gif

 

Może JW31 Crazy Whistling comets .Albo P7200 Kiwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

nic z tych rzeczy, tam było tylko 9 strzałów i kaliber jednego ładunku ok 20mm leciało baaaaardzo wysoko i chyba nawet nie miało wybuchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wiem o co Ci chodzi, i wiem że w Holandii można coś takiego nabyć cały czas i że występuje to w polsce jako profesjonalne single. Też miałem kiedyś taką wyrzutnie albo od śmieszka albo właśnie dragona i jak się orientowałem to raczej jej już nie kupisz, bo też szukałem rok temu. Jednak próbować szukać nigdy nie zaszkodzi, może akurat ktoś znajdzie to też bardzo chętnie bym się skusił na nią :)

 

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...