Skocz do zawartości
  • 0

Co bardziej się opłacakupić???


MaciejQ

Pytanie

Co bardziej opłaca się kupić wyrzutnię raper z BF http://www.sklepbigfun.pl/product/view/813/w-cenie-od-1501-do-50-zl/raper za 26.40 zł czy

Rzymski ogień bazooka 1 za 22.50zł http://www.sklepbigfun.pl/product/view/240/rzymskie-ognie/bazooka-1

Efekt wydaje mi się taki sam.

Czy kaliber 30mm to to samo co 1.2 cala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Tak, kaliber 30mm to 1,2". Chyba lepiej bazooke bo efekt dłuższy. Sam miałem i moge Ci śmiało polecić. W porównianu z wyrzutnią to chyba lepiej bazooke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jestem tego samego zdania co kolega wyżej. Oba produkty mają prawie identyczny efekt, a bazooka dłużej strzela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bazooka może mieć czasem też głośniejsze strzały,

Ogólnie brałbym bazooke,bo to sprawdzony produkt od wielu lat :xmas_laugh:

Ja miałem brać w tym roku,miałem wybór ze wszystkich trzech ale niestety nie zdecydowałem się na nią ze względu na małą ilość strzałów w stosunku do ceny ale w sumie jest to kaliber 30mm czy 1.2 jak kto woli :xmas_smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

miałem rapera rok temu i mnie nie zawiódł, bazook też była świetna :) OBA produktu są dobre, teraz Ty wybierz co bardziej byś wolał, rzymiaka czy kostkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sprostowanie :

1,2'' = 30mm lub 29mm zależy jak podaje importer

1''= 20mm

Co do wyboru, osobiście wziął bym kostkę, ponieważ rzymiak jest robiony pod sklepy takie jak np tesco, a jak wiadomo fajerwerki które z góry mają założenie że trafią do sklepu mają słabsze mieszanki niż te które do nich nie trafią. Tak jest w przypadku każdej firmy. Różnica ceny jest niewielką, więc jeżeli nie zwracasz tak bardzo uwagi na szczegóły to wybierz po prostu to co Ci bardziej pasuje. Miałem raz bazooke która mimo mocnego przymocowania wywróciła mi się i wiadomo jak to się skończyło, rapera też miałem ale było to jakieś 3/4 lata temu. Odpalane jedno po drugim nie dawało większej różnicy w efektach :)

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...