Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Fajerwerki do 200zl


scully

Pytanie

Czesc. Bede chcial skompletowac troche fajerwerkow na Sylwka.

W tamtym roku dosc ostro przegladalem forum i powiem ze metlik w glowie niesamowity.

 

Ogolnie napewno beda:

Fp3(jeszcse mam z tamtego roku i inne pochodne do fp3) ale jeszcze dokupie troche.

Rzymski ogien p2330 hiper storm.

Napewno jakies stroboskopy. Mialem takie mini fajne byly, ale tez mialem takie wieksze i wlasnie chcial bym cos dobrego co naprawde daje po oczach i dlugo sie sypala.

I zastanawiam sie nad wyrzutniami lub jakies lepsze wulkany.

 

Z efektow lubie te zolte " wierzby" czy jakos tak. Ogolnie takie " ciagnace sie" , nie lubie natomiast " kulek" ktore od razu znikaja chyba cos jak w topowej wyrzutni b20? Nie pamietam juz nazwy.

 

Chyba wiecie o.co mi chodzi z tymi efektami.

 

Mialem pozapisywane dobre tanie kostki ale gdzies mi wcielo kartke...

 

Zastanawiam sie nad fp3 zeby 2 naraz wrzucac do metalowej rury. I jedna z nich po wybuchu wyrzuca ta druga w powoetrze i wy ucha wtedy.

 

Robilem kiedys tak i fajna zabawa jak petardy na niebie strzelaja. Co o t sadzicie? Tylko ze go byly jakies srednie korsarze zielone z Carerfour...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Co do wyrzutni to polecam Ci na finał JW90. Mimo krótkiego efektu show noesamowite. Kilka wyrzutni z serii bib bang ma efekt taki jaki ty byś chciał. A co do petard też robiłem tak tylko z dwu strzałówkami, takie coś jak słabsze air bomb. Sprecyzuj troche też swoje pytania bo nie wiem w czym mam Ci pomóc. A co do sttobo to z mniejszych najlepsze to Flash, do dwóch złoty kupisz 6 a efekt dosyć dobry jak na cene i ilość. Z większych to może red strobe bo za 9 zł mamy 10 ciekawych strobo lub te 60 i 90 sekundowe. Żeby ładnie jarzyło to najlepiej flary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Glownie chcialem skonsultowac :

-pomysl nad odpalanie 2 fp3 w rurze. Czy aby napewno to w miare bezpieczne? Napewno flara z porzadnym wystrzalem mi sie spodoba.

 

- wyrzutnie z efektem wierzb, palm, fal, komet, wirów. Jakie modele wybrac?

 

Wulkany- nIe jestem w temacie, cos dobrego znacie?

 

Wiekszosc jak nie calosc zakupie w hurtowni Pioner w Gliwicach.

Chyba ze bardziej oplaca sie przez sklep internetowy?

Jesli tam to ktory zalicza sie ogolnie do tych tanszych? Jakies gratisy mile widziane... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z petardami nie kombinuj.

 

 

Ciężko doradzać jak nie wiemy co masz w hurtowni.

 

Proponuje byś zapoznał się z ofertą sklepów internetowych. Znajdziesz na forum rzetelne informacje, a w samych sklepach filmiki prezentujące efekty danych wyrzutni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...