Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Co dokupić do stuffu ?


brydzio12346

Pytanie

Witam jak na razie czekam za paczką , może dziś dojdzie . Paczka jest skromna :

 

Wyrzutnia P7504 Duszanbe , JW6011 episode xiii , Jw6020 show box , JW01 oraz jakaś w gratisie do 40 zł ( sklep wybierze sam ) . Rakiety to JR8 diablo i Perfeckty , z petardy to 5 paczek dum bum . Z art. różnych to cyrkowce jedna paczka. A teraz pytanie co byście polecili do 600 zł dołożyć do stuffu ? Głównie zależy mi na wyrzutniach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zależy Ci na jednej a konkretnej czy może być kilka mniejszych?

Ja poleciłbym Ci wyrzutnie Zeppelin, The Legend, Samum i całą serie big bang oprócz urana. Z rakiet wziąłbym JR25 lub moon night, w obydwu super efektu ale moon night o wiele droższe. Wziąłbym także jakieś większe fontanny i kolorowe pierdółki chyba że nie przepadasz za zabawą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zależy Ci na jednej a konkretnej czy może być kilka mniejszych?

Ja poleciłbym Ci wyrzutnie Zeppelin, The Legend, Samum i całą serie big bang oprócz urana. Z rakiet wziąłbym JR25 lub moon night, w obydwu super efektu ale moon night o wiele droższe. Wziąłbym także jakieś większe fontanny i kolorowe pierdółki chyba że nie przepadasz za zabawą.

 

 

Chodzi mi o jedną lub dwie kostki , które zrobią show na finał i parę mniejszych . Rakiet oraz fontann już nie chce ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Achilles ponad 300 zł, wyrzutnię kątową za 100 zł i do tego jakieś rakiety za 100 zł i gitara :fireworks: :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Achilles ponad 300 zł, wyrzutnię kątową za 100 zł i do tego jakieś rakiety za 100 zł i gitara :fireworks:/> :fireworks:/>

kolega wyraźnie napisał, że nie chce rakiet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...