Skocz do zawartości
  • 0

Stuff 2014/2015


PyroMarcin

Pytanie

wiem że już założyłem parę tematów ale ten na temat stuffu będzie ostatni myślałem że , będę zamawiał z bf ale jednak z piroart.pl a więc mam zamiar kupić o takie rzeczy:

Lont 10 cm/sek x1

wirujący bączek x1

trzeszczące kulki x1

butterfly x1

Cyrkoblitz U6678 x1

picolo corsair x4

fotballcracker x1

wenus lub pluton wybierzcie

na godzinie 00:00 jakaś wyrzutnia max do 50 zł

żuki x1

big corsair x1

EX1 Explosive EX1 x2

Bang TXP859 x1

rc5 x1

jaja dinozaura x1

fp3 big x1

dum bum x1

roman candle x1

junior fontuain x1

Magic key x1

saturn missiles x1

Balet TXB228 x1

mars x1

kasjopeja x1

Whistling Rockets R00445 x1

Diabolo JR2 x1

Diabolo JR1 x1

Chciałbym żeby był efekt jak i zabawa co byście dodali co zamienili to napiszcie z góry dzięki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja poleciłb Ci show boxa który jest naprawdę dobry lub samuraja od kellera. Albo może jakąś 19sh 30mm lub JW90 z mniejszą kostką. Wyborów jest dużo ale zdecyduj sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja poleciłb Ci show boxa który jest naprawdę dobry lub samuraja od kellera. Albo może jakąś 19sh 30mm lub JW90 z mniejszą kostką. Wyborów jest dużo ale zdecyduj sam.

samuraj jest od Jorge nie od Kellera...

Za cene 50zł Polecam Ci JW90 (35zł) I do tego Kasjopeje (18zł) Jeśli chcesz jedną kostkę to coś z 19strzałówek np. New Generation 13/12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

samuraj jest od Jorge nie od Kellera...

Za cene 50zł Polecam Ci JW90 (35zł) I do tego Kasjopeje (18zł) Jeśli chcesz jedną kostkę to coś z 19strzałówek np. New Generation 13/12

 

 

 

Chodziło mi o samuraja od kellera za 49.99zł. Ten 36sh i kaliber 25mm. A JW90 to super kostka, sam się w nią zamierzam zaopatrzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

czemu ta jw90 to niby taka cudowna kostka?

Nie koniecznie cudowna, bo równie dobrze strzela JW87 a jest to prawie to samo. Cudowna? Dlaczego? Dlatego że jest to najprawdopodobniej najmniejsza kostka w układzie FUN jaka występuje na polskim rynku i jaką jesteśmy w stanie kupić bo nie ma aż tak wygórowanej ceny ;)

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie koniecznie cudowna, bo równie dobrze strzela JW87 a jest to prawie to samo. Cudowna? Dlaczego? Dlatego że jest to najprawdopodobniej najmniejsza kostka w układzie FUN jaka występuje na polskim rynku i jaką jesteśmy w stanie kupić bo nie ma aż tak wygórowanej ceny ;)/>

 

 

 

JacuQM

 

 

Dokładnie tak jak pisze Jacu

 

Dodam od siebie że jak na swoją cenę jest bardzo chodliwym towarem i dziś jest a jutro może już jej nie być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...