Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Stuff do 200zl


PyroMarcin

Pytanie

ułożylibyście mi stuff do max 200 zł zamawiam z bf chciałbym żeby nie zabrakło wyrzutni rakiet i petard napewno chciałbym z wyrzutni plutona marsa i show boxa a dalej sam nwm pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Wyrzutnie:

 

JW5020 Show box

JW05 Pluton

Jw07 Mars

SM2127 Exclusive Collection

SM2125 Macrocosmos II

TXB602 Backyard Fun

K1130C7 (S) Saturn Missiles

R20072(J) Red Meteor

 

Petardy:

P1203(KO) Korsarz

FP1 Jaja Dinozaura

Jc05 FP3 Small

 

Rakiety

 

R20072(J) Perfect

 

 

Wyjdzie cie to ok 205zł :) według mnie bardzo dobry stuffik myślę że rozpatrzysz go poprawnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

trochę mało petard a wogule są jeszcze zestawy promocyje a ja na razie mam na wydanie 300 zł a chciałbym żeby mi zostało trochę więc byś mógł tochę zmienić go i nie lepiej macrocosmos 3 zamiast 2 ? i red meteor i sm2127 też trochę słabe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

trochę mało petard a wogule są jeszcze zestawy promocyje a ja na razie mam na wydanie 300 zł a chciałbym żeby mi zostało trochę więc byś mógł tochę zmienić go i nie lepiej macrocosmos 3 zamiast 2 ? i red meteor i sm2127 też trochę słabe

 

 

Sm2127 nie jest słabe :) ona jest super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po co ty zakładasz takie głupie tematy. Najpierw piszesz że za ok. 200zł, forumowicze dają Ci bardzo dobre propozycje i nagle piszesz że chcesz za 175zł. No to dla mnie to trochę nienormalne. A żeby nie było to usuń 1 paczkę JCO5 i wyrzutnie Red Meteor. Będziesz miał wtedy za 175zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Rakiety :

Jr8 Diabolo x1

 

Petardy:

JC05/Fp3 Small x1

PXP308 Adrenaline x1

KO208 Achtung x1

TXP847 POW x1

KO206 Achtung x1

EX1 Explosive I x3

Ko201 Picollo corsair x5

 

Wyrzutnie:

JW5020 ShowBox x1

JW05 Pluton x1

P7212 Europa x1

JW06 Kasjopeja x1

JW07 Mars x1

 

Dałem trochę petard i trochę wyrzutni oraz paczkę znanych i lubianych JR8 Serii Diabolo wink.gif

Zestawy promocyjne zostawiam do wyboru

Suma bez (koszty przesyłki): 177,46zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No dzięki wszystkim propozycje fajne tylko chyba zmienie kasjopeje na coś innego i jak się sprawuje europa czy może nie lepiej dont worry by happy

 

Najgorsza to ta Europa nie jest bo sam miałem na ostatniego sylwestra , ale słuchaj jeżeli chcesz !? to weź tą JW20 Don't Worry ( również testowana ) , tylko ona jest parę złotych droższa i dlatego jej w propozycji nie dałem bo twój budżet nie pozwala laugh.gif

 

Na przyszłość : Decyzję podejmuj Jedną a porządną ! co jak , gdzie , za ile itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...