Skocz do zawartości

07.10.2007 - Łódź - Zakończenie Fashion Weekend w Manufakturze


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Pokaz z okazji zakończenia Fashion Weekend w Manufakturze 2007

Okazja – Zakończenie Fashion Weekend
Miejsce – Rynek Manufaktury
Godzina – ok. 19:00
Wykonawca – Firma Nakaja
Długość pokazu – Około 5min
Link do obejrzenia na YouTubehttp://pl.youtube.com/watch?v=qPGY0P4olZQ
--------------------------
Komentarz – Pokaz naprawdę pozytywnie mnie zaskoczył. Krótko trwał a był naprawdę widowiskowy. Podczas pokazu została użyta duża ilość wyrzutni. Najbardziej z całego pokazu podobały mi się komety i zakończenie z szelkami o efekcie motyla. Maksymalny kaliber strzelany w pokazie wynosił tylko 100mm (szelki 4”), ale tak naprawdę jak się ogląda ten pokaz na żywo to te efekty są ogromne.

PS: Podczas oglądania proponuję trochę rozjaśnić monitory będzie się wam lepiej oglądało.

Moja Ocena – na 10pkt. Daję 8

Zapraszam do komentowania i oceniania pokazu w skali od 1 do 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne rozwiązanie z tymi kometami :wink: Końcowa sekwencja też była świetna :grin: Pokaz może krótko trwał, ale był dobrze zrealizowany technicznie. Daje 8+/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótki , ale ładny pokaz.
Efekt końcowy był najlepszy (złoty deszcz na niebie).
Niestety zbyt wiele efektów naraz i na niebie tworzył się "kogiel-mogiel" :roll:
7+/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pokaz, ale nie idealny :wink:
Bardzo ładne efekty, choć kaliber jednak troszkę mały. 4" jak na taki pokaz to troszkę mało, ale być może budżet nie był duży i trzeba było kupić to, co tanie i dobre :) Zakończenie fajne, choć ja na filmie nie widzę szelki Butterfly... może w rzeczywistości tak, ale na filmie wyglądało mi to na Ring + Willow :)

8/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pokaz, ale nie idealny :wink:
Bardzo ładne efekty, choć kaliber jednak troszkę mały. 4" jak na taki pokaz to troszkę mało, ale być może budżet nie był duży i trzeba było kupić to, co tanie i dobre :) Zakończenie fajne, choć ja na filmie nie widzę szelki Butterfly... może w rzeczywistości tak, ale na filmie wyglądało mi to na Ring + Willow :)

8/10


chyba masz jednak rację to nie jest szelka butterfly, tylko Ring + Willow za szybko to wszystko trwało. :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No troszke za szybko to wszystko leciało ale daje 610 ponieważ było mało podstawowych kolorów czyli czerwonego i zielonego a na tym opiera sie własnie głównie pokaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem b. ładny urozmaicony pokaz... może nie było jakiś mega fajnych dużych szelek, ale za to układ był b.dobry.... b.lubię gdy wybucha duża ilość małych szelek... powstaje fajny efekt wtedy
pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...